Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Lasīju, redzēju, dzirdēju Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 09:44

Labrīt:)
Vakar skatījos iekrātās Līdumnieku sērijas un galīgi aizmirsu par UG. Labi, ka Delfos šodien apskats par 1.sēriju. tv3, intrigas saglabāšanas nolūkā, nepublicē šonedēļas sēriju saturu:)
************************
drīz vien viesnīcā ierodas pats Leons. Tiesa, pagaidām viņš vēl balstās uz kruķiem, bet spēj pārvietoties pats.

Kamēr vairums varoņu priecājas par Leonu atlabšanu, ne visai priecīgu seju rāda Daniels, kurš viesnīcas vadītāja prombūtnes laikā turpinājis savu kaislīgo romānu ar Leona izredzēto Ramonu.

Sveikt Leonu ierodas arī viņa bijusī mīļotā sieviete Elizabete, kura nelaimīgā kārtā kafejnīcā ienāk tieši brīdī, kad Leons bildina Ramonu un velk viņas pirkstā gredzenu. Vēlāk Elizabete Leonam zem četrām acīm paziņo, ka Cēzars ir bankrotējis, cieš no veselības problēmām un piedzīvojis nervu sabrukumu, bet vēlāk atklājas, ka Cēzars ir zaudējis atmiņu.

Tā kā Cēzaram nepieciešama atpūta, viņa lūdz, vai drīkst kopā ar vīru atkal ievākties viesnīcā, lai baudītu SPA procedūras, ko Leons, protams, ļauj un sagādā abiem izdevīgu atlaidi.
***************************

jā, seriāls ir garš un atmiņas zaudēšana jau otro reizi (pirmā bija Elizbete) ir jāpacieš..:)
kāpēc Leons bildina Ramonu - to es nespēju saprast, manuprāt, vīrieši bildina sievietes, ar kurām ērti jūtas kopā, bet diez vai Ramona pie viņa maz braukusi.

 Re: UG....
Autors: Zaķis25
Datums:   19.02.2013 10:10

Ko lai saka - sviests turpinās:DDD Vakardien neskatījos, šodien arī nebūs laika, būs vien brīvdienām vai vismaz piektdienas vakaram šī izklaide jāatstāj:)))
P.S. Zini, kas pats trakākais - lai arī pilnīgs sviests, bet pa šito laiku jau tomēr esmu sailgojusies pēc seriāla:)))

 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 10:32

man šobrīd otrādāk - galīgi negribās skatīties:) Un esmu tā iegrimusi Līdumniekos, man tā patīk (!!! nebiju līdz šim redzējusi:) ) !

 Re: UG....
Autors: Karmenz
Datums:   19.02.2013 10:53

hm@ -> līdumnieki ir labi :) ja man nebūtu žēl 65,-Ls noteikti iepirktu no LTV šo seriālu un ieliktu plauktiņā :)

es gan šodien noskatījos!!! man protams prieks, ka nav bloķētas sērijas :)) ļoti, ļoti patika Ramosnas tērps ... nezināju, ka tumši zils ar rozā tik labi izskatās.
Elizabetes/Cēzara uzrašanās tieši tad, kad Leons atgriezies pēc PUSGADA (!!!) prombūtnes ... nav ticamības momenta.
es protams nezinu kā ir cilvēkiem, kuriem ir nervu sabrukums (vai tiešām atmiņa arī tad pazūd??), bet Cēzars pārvietojās tieši tāpat kā savā mēnessērdzības lēkmē ... tādiem šļucošiem soļiem un žvangalējoties. vispār viņam kādā lēkmē vajadzētu nošauties :DD
šodien ieradīsies tā jaunā Signe vai kā ... reklāmā bija, ka viņa saka, ka grib pirkt viesnīcu

 Re: UG....
Autors: rutta
Datums:   19.02.2013 11:38

Pievienojos Līdumnieku faniem :)
Arī iekrāju sērijas.

 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 12:05

tik ar to iekrāšanu rodas problēmas - man aizvakar bija jānoskatās obligāti viena sērija, lai nepazūd no arhīva, ok, to izdarīju, bet vakar - trīs no pagājšnedēļas plus vakardienas - nu, es nespēju atrauties, noskatījos visas 4. Bet sērijas ta garas...:) vārdsakot - vajag baigi stingru raksturu, lai atstātu uz nākamo dienu:)

 Re: UG....
Autors: zazazuu
Datums:   19.02.2013 13:01

Es arī esmu Līdumnieku klubiņā :) Iepriekš tikai atsevišķas sērijas biju redzējusi, tagad interesanti skatīties.

Ja UG pārstātu rādīt - nepārdzīvotu, bet ja jau rāda, tad jāskatās gribi vai negribi :)

 Re: UG....
Autors: Eny18
Datums:   19.02.2013 13:02

Ari esmu lidumnieku fane. Parasti skatos kad rada un kadas 3 reizes visas serijas esmu redzejusi. Tikai diemzel soreiz attur jaunas LTV ipatnibas. Man normala lieluma tv un kaut ka nepatik skatities mazu ekraninu tv vidu. Sita LTV vel pazaudes visus skatitajus...

 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 19:43

skatos abas sērijas pēc kārtas un mēģinu saprast - kur palika nauda? un kur radās nauda? Ramona taču atrada? Vai tiešām atdeva Leonam? un Leons saka, ka Vadims izmaksāja operāciju...

bet titri tie paši vecie:( ok, ka dziesmu nemaina, tas skaidrs - Freimaņa mūzika ir kā medaļa seriālam. Bet nofilmēt titrus tač varēja.


Starp ciu - vai ir kas dzirdēts par Eņģeļmāju? :(

 Re: UG....
Autors: Eny18
Datums:   19.02.2013 19:54

par engelmaju galigi nekas jauns.
nav nekadu reklamu pa ltv1? pedeja laika to programmu neskatos. ik pa laikam skatos majas lapa bet tur ari neka. bet majas lapa no serialu sadalas nav iznemts bet tas jau neliecina ka radis
vai tiesam bus partraukusi so serialu? labi pedejas sezonas pedejas serijas bija tadas dumjas bet tomer vareja turpinat....

 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 20:02

es arī reti skatos tv, bet tagad - Līdumnieku laikā - neesmu EM reklāmu redzējusi.


pusgads pagājis , bet Česītim somiņa tā pati:) kā viņu tur sauca -pederastka? Jeb tā bija kaut kāda cita veida somiņa?


 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 20:07

oj, šītā Signe gan ir velna pulveris:) pilnīgi lidojumā uztvēra, ka vienīgais veids iegut Mildiņas žēlastību ir izsaukt žēlumu:)

 Re: UG....
Autors: hm@
Datums:   19.02.2013 20:16

āāāā, beidzot rēcām pilnā kaklā par dakterīti:) -
kas ir ? - Puteklītis...

:) nepārspējama intoācija. Un gluži pretēja attieksme kā Eņģeļiem Amerikā.

 Re: UG....
Autors: Milda Vē
Datums:   20.02.2013 09:44

Man nedaudz tarucē tas, ka UG veidotāji visu laiku mētājas, te Česīti taisot par slikto tēlu, te labo. Sākumā tak viņš bija riktīgs ļaundaris, tad pēkšņi pārtapa labs un nez kapē par ļaundarībām viņam nekas nebija. Un tagad atkal viņš būs tipa ļaunais tēls tomēr.
Un vēk kaut kas lidz galam nepatika ar to Vadima diagnozi. Ja man (tfu, tfu, tfu) kāds uzstādītu sliktu diagnozi, es taču vēl citus 3 ārstus apskrietu, lai tie arī apliecina, ka tā ir, vai tomēr nav. Bet nē, te 1 pasaka, ka katru nedēļu (!!!) asinis jāpārlej, un šis - OK. Es gan nestādos priekšā kā tas dzīvē notiek, bet vai vispār var no viena cilvēka katru nedēļu pumpēt nost asinis? :D

 Re: UG....
Autors: agny
Datums:   20.02.2013 09:50

Pagājušo nedēļu manīju Enģeļmājas filmētājus rosāmies kafejnīcā un pēc tam devās arī uz dzīvojamām mājām, gan jau būs... :)

 Re: UG....
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 10:14

turpinot hm@ iesakto temu par englemaju. redzeju reklamu pa tv. tad jau noteikti serials kaut kad bus :)

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   20.02.2013 11:05

Cik daudz asiņu vienā reizē tiek paņemts un cik bieži var nodot?

450 ml asiņu ir fizioloģiska asins deva, kas negatīvi neietekmē donora veselību. Asinis atļauts nodot 5 reizes gadā, bet sievietēm iesaka ne vairāk kā 3 - 4 reizes gadā. Starp asins nodošanas reizēm jāievēro pilnu 9 nedēļu intervāls. Vīriešiem pēc piektās reizes gada laikā noteikts trīs mēnešu pārtraukums.

(C) Valsts asinsdonoru centrs

 Re:
Autors: Karmenz
Datums:   20.02.2013 11:27

njā puteklitis bija labs ... man pat ienāca prātā, ka nafig Česi taga par homo pataisīt?? bet tad acerējis, ka viņš tak nē ... varbūt ārsts?? :DD

asins pārliešana reizi nedēļā ir sviests ... Vadims taču varēja Leonam pajautāt ko darīt, ne?? vispār viņiem tur tādi neloģiski fēleri ik pa laikam parādās. tas nepriecē.

šodienas sērijā gribu redzēt Cēzara ... es neesmu traks, es esmu slims!!! :)

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 11:35

Tā jau nenotiek, ka sarunā un kāds Tev nodod asinis. Parasti dod no asinsbankas, ne jau no konkrēta cilvēka. Slimajam dod krājumu asinis, bet radiem reizēm iesaka nākt un nodot asinsbankā krājumiem. Šī līnija galīgi neloģiska. Un kā ārsts paziņoja par diagnozi, tik neprofesionāli. Komēdija pilnīga!
Par puteklīti nesapratu?! Domā, viņi ir geji?? Somiņu hm@labi nosauca, nebiju dzirdējusi :D Ļaunais dakteris atkal valmierietis, nākamais pēc Oša :D
1. sērijā tik stulbi, it kā saderināšanās, bet Leons skrien ruunāties ar Betu. Tā arī nesaprot, ka nav īstais brīdis. Hm@ par naudu, nu ja, tā jau arī ir - Vadims izmaksāja, Ramona atrada un atdeva. bet kurš te ko vairs skaidros, pusgads pagājis :)
Likteņa līdumniekus esmu redzējusi visas reizes, cik nu rādīta pa TV. Sirdi rauj ārā. Pēdējo daļu gan nav vērts skatīties, kur Padomju laiki. Vislabāk patīk dēlu un Mirgas līnija. Kā arī Latvijas vēsturi labi var saprast pēc šī seriāla. Man LL ir videokasetēs ierakstīts. Kā kāds latvietis ir pamanījies to neredzēt?? :)

 Re:
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 12:01

kapec padomju laikus nav verts skatities? tur jau tas pats stasts turpinas un skaisti beidzas ar brivu Latviju :)
man ir 25 un daudzi mana vecuma cilveki nav redzejusi...ja es to dzirdu ka kads nav redzejis vienmer pabrinos...

 Re:
Autors: hm@
Datums:   20.02.2013 12:32

nu tad brīnieties vien - es neesmu redzējusi:) TV reti skatos un vienmēr reti esmu skatījusies, starp citu - arī tagad LL rāda neizdevīgā laikā, pusseptiņos, tas ir par agru. Pateicoties interaktīvajai, tagad skatos.

Tad sanāk, ka Ramona atdeva to naudu? nu, meibī...

Par gejiem - takš ne jau Česis ir par geju taisīts, vai tad neredzējāt, kā viņš raustās un atliecās:) forši tēlo aktieris:) bet tā medicīniskā līnija galīgi greiza - varbūt viņi nolems izlikties, ka nolaiž pilnu devu, bet īstenībā tik drusku? Bet viņiem tacu Vadimam kaut kas jālej iekšā - nevarēs liet 50 gramus un teikt, ka pilnā deva...

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 12:55

Par Līdumniekiem. Es nezinu, kāpēc man ne īpaši patika pēd. daļa. varbūt vajadzēja citus aktierus novecojušo Mirgas, Edgara, Ūves vietā. Likās tā stulbi un nepiemēroti- lielais Maņjakovs kā dēls. Dēlu sievas/draudzenes arī nekādas. Un Lūriņa mātes lomā vsp užas! Kaut kā nepatika. Tur tāds interesants pineklis bija, ko īsti neatceros(jo tagad neskatos). Edgaram Rīgā mācās virsū Lūriņa, bet beigās Lūriņa bija Edgara(vai Ūves?)vedeklas māte. Viss tā interesanti saslēdzās. Un Puķe un Egliems, kaut kādi murgi. Tā jau nekas, bet, salīdzinot ar pirmajām daļām, nepatika. Ja 25gadīgi saka, ka nav redzējuši, gan nebrīnos, brīnos, ka ir :)
Es par to putekli neko nesapratu, cik es naiva!! domāju, ka tiešām puteklis :D Rāviņš, kas tēlo to doku, ir mans kaimiņš, brīnījos, ka nodzinis bārdu, citādi vienmēr 5 dienu rugāji :D

 Re:
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 13:07

par lidumniekiem...Uvem pilseta dzivojot macas virsu Lurinas varone. Nu vina bija stavokli no vira kas tikko krita un vinas mate bija iedomajusies ka to vel nedzimuso bernu varetu piesiet Uvem. Un interesantais tur bija tas ka velak Eidis apprecejas ar to bernu ko gribeja agrak piesiet vina tevam.
njaa tie novecojusie teli tadi divaini bet pasas pedejas serijas man patik atmodas gaisotne

 Re:
Autors: hm@
Datums:   20.02.2013 14:21

runājat, runājat par nākotni, runājat:) bet man tas vēl viss miglā tīts, es skatos tiešraidi pirmo reizi:)

Un man tāāāā patīk tās lauku ainiņas - Katrīna gluži kā mana viena ome, visas tās istabas tik autentiskas...
ai, un pagajšnedēļ , kad Marija un Enija "veco dzemdību krēslu" no otras istabas izvilka, laimīga biju, ka tādu gan neesmu redzējusi nekad:)

ā, ko gribēju prasīt - lomu sarakstā Enijas nebija vairs. Mums tiks pateikts, kur viņa palika? Aizvakar tik Mirga nokliedzās, ka - kur tā māte palikusi, viņa puiku nomierinātu!

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 14:27

Diemžēl tik sīki neatceros, bet, man liekas, nekas miglā tīts nepalika. Žēl, ka tagad tādos laikos rāda, retu sēriju redzu. Man arī ļoti patika lauku ainas. Daudz ko arī neatceros, piem., kā Mirga tur īsti sapinās gan ar vienu, gan otru. Vārdos neminu, ja nu hm@ nezina :)Būs jāvelk ārā video. Bet man ļoti patīk skatīties tiešraidē, par spīti reklāmām utt, tāpat arī UG.
Vispār interesanti, ka no Lata romāna sērijas tik labs seriāls. nu jā, autors gan arī gana nopietns.

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 14:30

Gribētos šo to apspriest, bet nevar, lai hm@ noskatās. Tā viena aina bija šausmīga,jā, parādīs, kur paliks gan Enija, gan Marija.

 Re:
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 14:37

hm@ vairak gan tev nevajag zinat kas uz prieksu savadak nebus vairs tik interesanti skatities
padod ik pa laikam zinu cik talu redzi lai zinam par ko var sakt apspriest :D

 Re:
Autors: hm@
Datums:   20.02.2013 14:50

atveriet jaunu tēmu, lai šī paliek UG. Un tad jaunajā es nelīdīšu, kā jau ierasts, kad negrib lasīt uz priekšu! Es jau visu laiku mājās tirdu bērnus, kas notiks, bet viņi , partizāni, nesaka:)

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   20.02.2013 15:58

par Līdumniekiem (neko neatklāšu) - man patika visas daļas (visvairāk laikam pirmā, senākā vēsture). Un tieši no šī vēsturiskā aspekta, ka arī tādam dundukam vēsturē kā man ir skaidrs, kā tad un kas tad īsti notika + fantastiskie aktieri, kas to visu "iznesa". Atceros, ka bija momenti, kuros pat apraudājos, tas vēlākos laikos, tā teikt, kad aiziet pasaules godība... Es arī labprāt gribētu plauktiņā šo darbu.
Piekrītu, man arī jaunākajā daļā ne visai patika Mirga un Edgars kā vecīši (bet to aktieri arī paši teikuši intervijās, ka tā nav likusies laba doma, ka mazbērni ar vecvecākiem beigās viena vecuma, bet visu jau nosaka režisors).

 Re:
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 16:11

baigi jau nereklamesu bet neta jau var atrast lidumniekus un panemt sev vismaz pirms kada laika vareja...

 Re:
Autors: Karmenz
Datums:   20.02.2013 16:36

skatos jauno UG sēriju ... tas dakterīts tok ir homo :)

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   20.02.2013 16:46

Pēc kā jūs nosakat, ka homo? Man vienkārši likās tāds ku-kū.
(sērijas noskatījos, bet nav īpaši ko komentēt, patika Signe un Mildas maigā sirds :))

 Re:
Autors: Eny18
Datums:   20.02.2013 17:03

mana mamma vakar ari teica ka homo jo vins visu laiku smarzojas :D

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 17:04

Vakar kārtīgi sasmējos, kad Leons teica - varbūt appreci to Līzīti :D Šodien galīgi nav ko darīt un paskatījos otrreiz, Margots(kur viņi šos vārdus izrauj :D) to putekli ne tikai Česim, bet arī Vadimam ņēma nost. Ja nebūtu lasījusi jūsu komentus, varbūt pat šodienas sērijā nesaprastu, ka gejs, šodien laikam gan nepārprotami. Diez cik ilgi var izvilkt to viltus slimību, ja jau Vadims citur konsultēsies.
Smieklīgi, ka Elizabete brauc tieši uz šo viesnīcu. Vai nu aprēķinātāja, jo par puscenu? Te ir īpaši SPA pakalpojumi, kādu nav Francijā? Nevar šķirties no Leona? Saprotu jau, ka citādi jau stāsta nebūtu...
Šodienas sērijā Daniels tā dīvaini uzvedās ar Elizabeti.
Neteikšu, ka ļoti interesanti, bet, protams, skatīšos.
Nākamās sērijas reklāmā izksatījās, ka Signe ar danielu pazīstami, abi ļaunie :)

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   20.02.2013 17:08

Man likās, ka viņš nevis smaržojas, bet ar dezinfekcijas šķidrumu aprasinās, nu kā Monks. Un tas puteklis man arī likās kā no Monka.

 Re:
Autors: sinepe
Datums:   20.02.2013 17:18

To es neiedomājos, ka tas dezlīdzeklis. Domāju, ka galīgi dīvains, ka smaržinās. Nav kādi reklāmdevēji- dezlīdzekļu ražotāji? Re kā Piena spēks jau parādījās :) Monku nezinu.Tad jau nošpikojuši.
Viņš šodienas sērijā Česim lika roku uz kājas un tā, saps mani ievirzīja ļoti pavērot šo gejtēmu :D

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   20.02.2013 17:37

Tā jau tikai mana interpretācija, nezinot, kas būs tālāk, šodienas sēriju neesmu redzējusi.

 Re:
Autors: Zaķis25
Datums:   20.02.2013 19:36

Nu tad - aiziet jūriņā:)) Sākšu skatīties:))

 Re:
Autors: Zaķis25
Datums:   20.02.2013 20:58

Nu tad pa druskai komentēšu:
1) hm@, 1.sērijā tiek minēts, ka par Vadima naudu, bet tiek arī pateikts, ka Ramona atrada un atdeva naudu;
2) Karmenz, tas tērps, par kuru tu starā, man izskatījās pēc pidžammas:DDD;
3) Ramona (vairāk gan lomas atveidotāja) joprojām mani tracina;
4) Ramonas bildināšana, šķiet, galīgi nevietā, bet, ja vīrietim var saspraust batonus ausīs par darbu, un šis pārlaimīgs, ka viņa sieviete pieskata viņa biznesu...;
5) Beta arī savā repertuārā; tomēr aizdomājos, kā būtu reālajā dzīvē; Cēzars...nu pagaidām vēl neesmu tikusi skaidrībā, vai likt šim nošauties, vai lai vēl paluņī:DDD;
6) tas homo dakterītis ir vienkārši burvīgs:)));
7) Signe gan man patīk, pat ļoti:) Šo līniju varēs attīstīt;
8) Daniels...kā bija pielaizīts, tā arī palicis...;
9) ...paliek atklāts...:DDD

 Re:
Autors: hm@
Datums:   20.02.2013 22:37

Daniels Betai līdzi gāja tai savā ierastajā pielaizīgajā solī, viņš visiem brunčiem šitā iet pakaļ, tas nav nekas sevišķš, drīzāķ izbrīna, ka viņš tādu scēnu Ramonai gandrīz sarīkoja. Ne nu mīl, nekā, tāpat vien pamīlē, bet scēniņu - uibuidui.

Par to, ak Ramona atdeva naudu, to esmu palaidusi garām - tad jau jābildina par to vien, ka viņa atdeva... nav variantu..

Beta gan tik ņerkstīga, balss mūždien vienāda, Doveikai vajadzētu sapurināties.

 Ugunsgrēks-UG
Autors: RZ
Datums:   21.02.2013 19:11

Varbūt ZAĶIS25 / lūgums / varētu atkal ievietot sēriju izklāstus vai vismaz uzrakstīt, kur tos var izlasīt, ja citiem tas neinteresē...????

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   21.02.2013 20:01

Zaķis, protams, var, taču pagaidām TV3 ir nožmiegušies ar aprakstiem, laikam jau gaida, kad visi ieies ritmā un noskatīsies sezonas sākumu:) Bet aprakstus es ņemu no TV3 mājaslapas, meklējami programmā (paldies hm@, kura pateica, kur šos meklēt:)))

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   21.02.2013 20:35

RZ - mēs nēmām no tv3 mājas lapas - darbs rūpīgs jāiegulda, lai iekopētu - jāieiet katrā datumā, jāatver Uunsgrēka sērija , jānokopē.. BEt pašlaik viņi vēl nepublicē tur:( jācer , ka atsāks:)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   21.02.2013 20:44

Aga, ziņkārība ņem virsroku un interesanti pārspriest gaidāmo, kā arī salīdzināt, vai rāda mums to, uz ko mēs sacerējāmies:DDD

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: MJ
Datums:   21.02.2013 22:47

Kāds atceras, vai bija minēts, kas noticis ar Vandu un kāpēc Olafs tagad ir brīvs puisis un var mest acis uz Signi? Es zinu, kāpēc viņa vairs nespēlē seriālā, bet vai scenārijā viņas prombūtnei tika dots kāds izskaidrojums?

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Eny18
Datums:   22.02.2013 00:00

nebija pilnigi nekads tapat ka tas vinas mates Sintijas ta vinu sauca vai ne? un ari vel daudz varonu pazusanai nav nekads skaidrojums..tas jau ta UG stila laikam

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: apezam
Datums:   22.02.2013 00:51

pamaniiju ,ka UG speeciigi reklamee to pienu kraasainajaa pudeliitee...neesmu to dzeeris!:)) ...forshss? var riskeet pameegjinaat?:))

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: sinepe
Datums:   22.02.2013 09:07

Vandu vienreiz pieminēja, ka mācās ārzemēs un, ja nemaldos, pat draugu pieminēja. Daneviča tagad DT štatā, daudz lomu, tāpēc Vandas vairs nav. Tāpēc arī Sintijas nav, kura it kā atteikusies no Bizū, lai filmētos UG, bet pajuka abas lomas. Parasti jau tāds garāmejošs skaidrojums ir.
Nevajag nekādus atstāstus drukāt šeit, katrs taču pats var atrast, ja nu tik ziņkārīgs.
Izskatās, ka Signi interesē Ramona,atkal būs kāda pamestā meita, vai? Zenta vakar atkal smieklīgi izcēlās.
Eņģeļu māja būs no 5. marta, bija reklāma.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   22.02.2013 09:11

apezam, toč pienu? Vai tomēr Piena spēku? (es reklāmas pavirši klausos:DDD) Kaut kā šķiet, ka šitāds tagad reklamējas: http://www.smiltenespiens.lv/lv/produkti/piena-speks

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   22.02.2013 09:25

par Vandu imho teica, ka studē (es teiktu - Rīgā), bet tā kā jau gads pagājis, kopš viņa aizbrauca (pusgadu mums rādīja kopš septembra, otrs pusgads pagājis ar pārlēcienu), tad droši vien ir pašķīrušies ar Olafu un nav vērā ņemama.

apezam - tas Piena spēks ir dīvains produkts, ko slavē vieni un peļ otri. Esmu pie otrajiem , bet ir pilnīgi skaidrs, ka tas nav nekāds parastais piens un viņš ir ārkārtīgi labs tiem, kas tieši viņu grib. Sportistiem, vēl citos nolūkos, neatceros kādos tik:)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: sinepe
Datums:   22.02.2013 10:27

Zaķi, nav jau jāklausās, to piena spēku nevar neredzēt UG! Nav ne vainas spēkam, daudz olbaltumvielu, līdzīgs jogurtam. Labāk lai reklamē PS, ne majonēzes vai kečupus:D Tomēr kas veselīgāks.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   22.02.2013 10:35

Ja godīgi, tad cenšos nepievērst uzmanību, ko viņi tur leksē un lok:DDD Lai mazāk tracinātos:DDD

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: muha
Datums:   22.02.2013 11:36

No 5.marta LTV1 rādīs Eņģeļu mājas jaunās sezonas sērijas!

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: RZ
Datums:   22.02.2013 12:56

Paldies par atbildi- viss skaidrs...bet tā vien gribas "ielūkoties pa atslēgas caurumiņu" gaidāmajos notikumos... !!!

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Eny18
Datums:   22.02.2013 13:15

Priecins par Engelu maju :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   22.02.2013 16:09

RZ -> ja pirmā pamanīsi tv3 `mājas lapā aprkstus, iekopē te!

Par EM tiešām prieks. UZ to laiku jau droši vien būs beigušies līdumnieki...
Netīšām atradu vecu tēmu - kur es vienu seriju esmu redzējusi un baigi komentēju:) smieklīgi:) baigā zinātāja:)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Eny18
Datums:   22.02.2013 21:54

hm@ vai tad sanak ka lidz EM paspes paradit lidumniekiem vel 24 serijas? man skiet ka ne. drizak pabeigs radit nacinonala teatra vesturi ko tagad rada EM laika :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   22.02.2013 22:30

ou, tu mani iepriecināji - vai tiešām vēl tik daudz LL sēriju paredzēts ? Super!

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Eny18
Datums:   22.02.2013 22:46

mazliet sajaucu ir 56 serijas ta ka vel 26 :)
gan jau ari visas paradis lidumniekus ja rada parasti rada visus

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   26.02.2013 20:33

6.sērija Česlavs sāk rīkoties, lai viltotu Vadima analīžu rezultātus. Leons cenšas mierināt Vadimu, kurš pārdzīvo par savu slimību. Miervaldis un Zenta iesaistās Česlava plānā. Česlavs nošarmē Lūciju, lai viņa neizjauktu iecerēto. Vadims notic viltotajām analīzēm. Ramona pieķer Miervaldi un Zentu vestibilā dzeram rumu. Česlavs nopriecājas par plāna izdošanos.

7.sērija Leons pārbauda Zentas iedoto informāciju par Ramonu. Česlavs satraucas, vai viņa plāna rezultātā necietīs paša veselība. Vadims piedāvā Leonam savu palīdzību, lai noskaidrotu, vai Ramonai ir mīļākais. Daniels pārliecina Ramonu izmantot savu sievišķo šarmu, lai salabtu ar Leonu. Vadims sāk rūpēties par Česlava veselību, Česlavam tas nepatīk. Leons pārsteidz Ramonu ar savu tiešo jautājumu.

8.sērija Ramona blefo un pārliecina Leonu, ka viņa aizdomas par Ramonas mīļāko ir smieklīgas. Viesnīcā ierodas Signes draudzene Luīze un nolemj iekārtoties darbā viesnīcā. Elizabete vēlas, lai Cēzars parakstītu pilnvaru uz viņas vārda. Leons atzīstas Gunāram, ka viņš Ramonu nemīl. Signi un Luīzi neiepriecina Ramonas prasības, viņas nolemj lūgt Olafa palīdzību. Cēzaram paliek slikti, Lūcija notikušajā vaino Elizabeti.

9.sērija Zentu nepatīkami pārsteidz fakts, ka Ramona grib pieņemt darbā vēl vienu istabeni. Česlavs piekukuļo Gunāru, lai varētu ēst neveselīgu ēdienu. Luīzi nokaitina Zentas uzvedība, un viņa nolemj atspēlēties. Vadims pieķer, ka Česlavs neklausa viņa instrukcijām un ēd neveselīgi. Zenta nespēj Ramonai izskaidrot, kā veļas istabā nokļuvusi alkohola pudele. Luīze glābj situāciju, Zenta viņai ir pateicīga.


Atradu anotācijas, mēģinu iebraukt "sistēmā"...Laikam ir pieejamas 4 sērijas, tuvākās uz priekšu. Meklējamas pie Seriāli->Ugunsgrēks->Anotācijas. Programmā, šķiet, vispār vairs tādas nav:(

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   27.02.2013 09:34

play.tv nav ielicis vakardienas sēriju :( ... vakar bija pa TV vispār??

apsmējos: (c)Česlavs nošarmē Lūciju(c)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   27.02.2013 09:37

Nē, vakar bija Mūzikas ierakstu Gada balva.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   27.02.2013 10:17

ā skaidrs :) paldies

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   27.02.2013 17:42

šodien Česītis pat mani nošarmēja :) un sērijas beigās - TAAAAAAADS ģīmis :DDD apsmējos.

tas aktieris man sāk iepatikties :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Strel.
Datums:   28.02.2013 15:00

šodienas izklaidē anotācijas (tie, kas negrib zināt, tālāk nelasa) bet slinkums pārrakstīt, īsumā par galveno:
1) Signe ir Ramonas meita, kas arī bija jāpierāda;
2) atkal jau Leons ar Elizabeti "gandrīz skūpstās" :D
3) Cēzara pilnvara tiek... ne Lūcijai, ne Elizabetei, bet Ziemelim.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   28.02.2013 15:34

jā, Cēzars, lai arī slims, vienīgais, kam ir veselais saprāts:)

par tām slepenajām meitām - nu, nu, vienu tiko pazaudēja no seriāla (Vandu), tagad otra.. vēl tik trūka, lai tā izrādītos Česīša un Ramonas kopējā meita.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   28.02.2013 15:47

Bija jau vēl Mirdzas un Jagudina meita:DDD

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Strel.
Datums:   28.02.2013 15:53

Es to sapratu jau otrajā sērijā, Signei bija tāāāds skatiens uz Ramonu (kad bija tā skaidrošanās par somiņas aiztikšanu), ka tas uz pieres viņai bija rakstīts - mammu, tā esmu es. :D

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   28.02.2013 16:00

ak, pareizi, vēl bija Mirdzas meita, kas meklēja papuci oj, oj, kaut kā te viņiem ir 1 centrālā tēma - ārlaulības bērni un no tā izrietošās dns analīzes

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   28.02.2013 16:10

(c)Signei bija tāāāds skatiens uz Ramonu(c) -> spec noskatījos vēlreiz. nemanīju

a tai aktrisei tāds laucisks akcents ... no kurienes viņa ir??

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Strel.
Datums:   28.02.2013 16:18

Pirms izgāja pa durvīm, vairākas sekundes - nez, es gan tur saskatu TO skatienu.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   28.02.2013 17:44

Silvija ārzemēs (apsargātā villā) ... tātad šajā sezonā nebūs

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: faraons
Datums:   28.02.2013 21:17

nabaga česis, kuru šovakar pabaroja ar auzu putru un paniņām- tas bija labi.))
esmu ļoti toleranta pret seriālu muļķībām (skatos taču),bet tas murgs ar vadima slimību un asins pārliešanu ir absolūti nebaudāms. kaut kādu piesaisti realitātei tomēr vajag.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: sinepe
Datums:   28.02.2013 21:27

Es arī kā Strel tajā sērijā ar TO skatienu izsecināju tāpat, bet domāju - nevar-nevar būt, vai tiešām ATKAL kādam meita?

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: faraons
Datums:   28.02.2013 23:08

nezināmi / nolaupīti bērni, amnēzijas, ilgstošas savādas slimības, noslēpumu noklausīšanās aiz durvīm, viltoti dokumenti- seriālu arsenāls. un,protams, mīla pāri visam.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: MJ
Datums:   01.03.2013 14:17

Aha, es arī diezgan ātri izsecināju, ka Signe būs Ramonas meita :) Česīša grimases ir vienk fantastiskas :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   01.03.2013 14:18

10.sērija Lūcija gaida no slimnīcas atgriežamies Cēzaru un sarāj Zentu, kura slinko. Daniels atvainojas Ramonai, ka kopā pavadītajā naktī nav bijis pret viņu pietiekami uzmanīgs un maigs. Elizabete lūdz Ziemeļa palīdzību, lai atrastu kompromisu pilnvaras jautājumā. Zenta izdara nelielu cūcību Lūcijai. Cēzars uzraksta pilnvaru uz Ziemeļa vārda. Leons grib noskaidrot, no kurienes Ramonai uzradušies zilumi.

11.sērija Santa vēlas pavadīt romantisku vakaru ar Ziemeli, to iztraucē Lūcija. Daniels sastrīdas ar Ramonu un nolemj sākt flirtu ar Santu. Ramona pasaka Leonam, ka vēlas no viņa bērnu. Luīze atgriežas no savas mātes bērēm un mudina Signi izrunāties ar māti. Leons un Elizabete satiekas kamīnu zālē un gandrīz nonāk līdz skūpstam. Signe uzskata, ka viņa Ramonai kā meita nav vajadzīga.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   06.03.2013 09:22

12.sērija Leons cenšas satikt Elizabeti, lai izrunātos par vakardienu. Santa ierosina Danielam palikt par mīļākajiem, to dzird Ramona. Elizabeti pārsteidz Leona atzīšanās. Viesnīcā ierodas Rita un vēlas atkal strādāt kafejnīcā pie Gunāra. Elizabete sakliedz uz Cēzaru. Signe nolemj pateikt Ramonai, ka ir viņas meita. Gunārs pasaka Ritai, ka viņu darbā nepieņems, jo kafejnīcā strādā Signe.

13.sērija Česlavu apgrūtina paša plāns apmānīt Vadimu. Zenta pārdzīvo, ka nav redzējusi sava iecienītā seriāla pēdējo sēriju. Ritai un Mildai ir ideja, kā tomēr iekārtot Ritu darbā kafejnīcā. Vadims nolemj pirms nāves lūgt piedošanu meitai un znotam. Ziemeli nokaitina Santas paradumi, viņš dodas satikties ar Lūciju. Helēnai un Donātam liekas, ka Vadims sajucis prātā. Milda grib piespiest Leonu pieņemt darbā Ritu.

14.sērija Elizabeti nokaitina Lūcijas kontrole. Ramonai rodas plāns, kā piespiest Leonu viņu apprecēt. Luīzei šķiet, ka Ramona nožēlo, ka savulaik pametusi Signi. Leons pārsteidz Elizabeti ar romantisku žestu. Milda dodas pie Leona, lai aizstāvētu Ramonu. Elizabete atklāj Ritai, ka nespēj izšķirties starp Leonu un Cēzaru. Signe uzzina, ka Ramona Mildai melojusi. Daniels un Ramona nobīstas, ka viņus atmaskos.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   06.03.2013 10:22

Kas spēlē Luīzi? Mēs jau zinām?

un otrs, par ko domāju jau kopš 27.02. - kā aktieru ārējā izskata izmaiņas ietekmēs šo seriālu? Stāvoklī būšana toreiz vienreiz netika izmantota, citu neko šobrīd neatceros, kas būtu bijis. kāda lauzta roka vai tik nebija? Līdumniekos Meinardam reiz bija kaut kas noticis rokai, resp, aktierim, pāris ainas viņš spēlēja ar "sagadīšanās pēc pār roku pārmestu mēteli".

Bet tagad Gunčas tēlotājam ir diezgan kardinālas izskata izmaiņas dēļ jauņas lomas - traki interesē, kā tas būs UG :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Strel.
Datums:   06.03.2013 11:02

http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kulturvide/kultura/2013/02/04/liepajas-teatra-aktrise-madara-melne-pievienojas--ugunsgreka--viesnicniekiem/

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   06.03.2013 11:19

tiaki tai liepājnieku anotācijā, visticamāk, kļūda - teikts - Signes māsu Luīzi. NE māsu, bet draudzeni, imho.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   08.03.2013 14:44

15.sērija Santa nobīstas, ka Ziemelis uzzinājis par viņas romānu ar Danielu. Signe gatavojas pamest darbu viesnīcā, Luīze viņu pierunā palikt. Ziemelis un Lūcija pavada rītu kopā, tas sanikno Santu. Elizabete cer nejauši satikt Leonu. Gunāram nepatīk, ka Rita turpmāk strādās viesnīcā un regulāri iegriezīsies kafejnīcā. Santai rodas plāns, kā atbrīvoties no Lūcijas.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Karmenz
Datums:   08.03.2013 14:58

Zaķis25 -> paklončiks par anotācijām, bet ... a tur datumi nav klāt??

oo Rita šaz būs klāt, forši :) Ritu varētu salaist kopā ar Olafu, ko??

(c)Leons un Elizabete satiekas kamīnu zālē un gandrīz nonāk līdz skūpstam(c) -> oj līdz skūpstam tur bija tālu tālu, vai arī man nav iztēles :DD

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Zaķis25
Datums:   08.03.2013 15:38

http://www.tv3.lv/ugunsgreks/anotacijas - Karmenz, nea:(

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   08.03.2013 15:53

vakar daudz redzēju Česīti, tiešām viņa grimases ir pa pirmo:)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Milda Vē
Datums:   11.03.2013 21:58

Šodien patika Leons. Beidzot viņā bija jaušama vīrišķība, citādi man jau tas viņa lupatas tēls bija apnicis. :)

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: hm@
Datums:   12.03.2013 09:47

Gunča , izrādās, vienīgais īstais vīrietis, ko Rita jelkad satikusi..
Nepatika tie teksti par laukiem, apnikšanu, kartupeļiem... man jau nekas, bet kā jūtās seriāla fani laukos?
Daniels tik profesionāli šarmēja Santu un karināja makaronus, super! (Kaut nu tik Meieram tas nekļūtu par paštēlu un viienīgo ampluā:( kaut būtu cita tipa lomas arī).
Arī Ramonas skats ar Danielu, spēcīgi.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Strel.
Datums:   12.03.2013 12:22

Atkal Tu lasi manas domas :), es tieši par to iedomājos, ka tik M.M. pārāk cieši nesadraudzējas ar to pavedēja lomu (tajā skaitā Jūlijas jaunkundze, nezinu, kā ir jaunajā Virvē, bet man liekas, ka uz to pusi).

Bet ainas ar Santu sanāk daudz dabiskākas nekā ar Ramonu. Man patīk viņu trijstūris, un tie tekstiņi par jāšanu un rīta vingrošanu, hihihi, foooorši.

 Re: Ugunsgrēks-UG
Autors: Milda Vē
Datums:   12.03.2013 14:15

16.sērija Leons uzskata, ka ir muļķīgi sapņot par attiecībām ar Elizabeti. Cēzars pārdzīvo par Lūciju, kura nokļuvusi slimnīcā. Rita pasaka Leonam, ka Elizabete nopriecājusies par Leona zīmīti. Viesnīcā ierodas Silvija. Elizabete lūdz Ziemeļa palīdzību, lai tiktu galā ar Cēzaru. Silvija baidās, ka Vadims grib viņai atriebties. Lūcija nāk pie samaņas un pasaka, ka kritiens pa trepēm nav bijusi nejaušība. Silvija nobīstas, ka Zenta ir nogalināta.

17.sērija Luīze un Signe cenšas noskaidrot, kādas ir patiesās Daniela un Ramonas attiecības. Silvija priecājas, ka Vadims viņai ir piedevis krāpšanu. Margotam un Česlavam rodas ideja, kā izspiest vairāk naudas no Vadima. Signe pārliecinās, ka Daniels un Ramona ir mīļākie. Vadims nobīstas, ka viņam atlicis maz laika, un nolemj izbaudīt dzīvi. Elizabete saņem vēstuli no Leona, Cēzaram rodas aizdomas.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *