Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Lasīju, redzēju, dzirdēju Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   10.04.2013 10:56

Ja es gribu iet uz tām sarunām DT, kas man jādara? Skaidrs, ka es neiešu uz ģ/m, jo man jau ir biļete uz pirmizrādi, bet uz sarunām es varētu aiziet, tad man arī tie 4 lati jāmaksā vai kā? Vai tur iet kas grib pa brīvu?

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   10.04.2013 11:44

man liekas, šobrīd tu jau pamanīji atbildi uz šo jautājumu - aicināti ir visi ar pirmizrādes biļetēm un arī uz tuvāko izrāžu biļetēm! Nav jāpērk speciāli biļete otrreiz.
Es iešu katrā ziņā:)

p.s. šitā prakse viņeim ierasta, ka var ar pirmizr.biļ. iet uz saruņam, esmu jau vairākreiz bijusi.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   10.04.2013 12:23

Ne e-pastā, ne mājas lapā neatradu informāciju, ka aicināti ir visi.

"Ar ieejas biļeti uz „Sarunām pirms pirmizrādes” (cena – Ls 4) Dailes teātris aicina..."

Tātad es saprotu, ka pērk biļeti un iet. Aj, es neko nesaprotu.

Nu labi, ja saki, ka es ar savu pirmizrādes biļeti tikšu, tad labi. Vai tur jāpiesakās, vietu skaits ierobežots?
A kur parasti tas notiek? Pie garderobēm foajē?

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   10.04.2013 13:03

nav jāpiesakās. Parasti nemaz tā riņķī negāž to pasākumu, par ko es brīnos. Jo , ja cilvēkam interesē šīizrāde, tad taču gribās arī zināt tapšanas vēsturi vai kaut ko tuvāk par šo laiku vai utt. Sevišķi, ja tu ej uz ģenerālmēģi, tad taču savu pakaļu var atvilkt arī drusku agrāk un paklausīties ko pamācošu... bet nē, haļavščiku pilna zāle, bet reāli visi nāvk tikai tāpēc, ka haļava. Nē, dažreiz LKA studenti atnāk arī uz sarunām:)

Notiek parasti pie garderobēm, foajē, sevišķi pirms lielās zāles izrādēm. Toreiz pirms Salomes mums notika pie kafejnīcas mazajā gaitenītī pirms Mazās zāles. Mēteli nodod, iet apsēsties. Pēc sarunām ir pauzīte, tie, kam ir biļetes vai kas atnākuši uz ĢM, tie iet uz zāli, pie zāles otrreiz kontrolē biļetes. Pārējie iet mājās. Vai uz kafē. Un tad priecīgu sirdi gaida nākamo dienu, lai ietu uz pirmizrādi!!!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   10.04.2013 13:33

Ā, es jau sagatavojos spraukties. :)))))
Viss skaidrs tagad.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   10.04.2013 19:07

Man nebija ne jausmas, ka ar DT pirmizrādes biļetēm var iet uz "sarunām" Bet ja iet runa par "Vējiem līdzi", tad es, diemžēl, eju tikai uz 2.izrādi-uz pirmizrādi labās biļetes nogulēju.
Bet kas attiecas uz Kultūras Ak.studentēm, tad ar savu kategoriskumu un jaunības maksimālismu viņas nereti sabojā pasākumu -es to piedzīvoju vienā teātris.zip skatītāju diskusijā.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   10.04.2013 19:32

man tadas domas radas pec visma teatris.zip skatitaju diskusijam kuras piedalijas LKA studenti.
par laimi tajas divas "sarunas" uz kuram biju studenti nebija.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   10.04.2013 21:13

muha, tu vari iet arī ar 2.izrāes un pat 3.izrādes biļetēm uz sarunām. Tas nav stingri noteikts. UZ sarunām ir gaidīti visi interesenti, kam ir biļetes vispār. Nopietni. Tas ir pasākums tiem, kas grib zināt, tā ka, ja tiec, nāc tik. Un biļete vienkārši ir apliecinājums tam, ka tu zini , par ko ir runa un grasies iet uz teātri:)
Man ļoti patīk tas, ka viņi jau uzreiz to saprata, ka cilvēki, kas iet uz 1-izrādi, tiešām interesējas par izrādi, nevis gaida vai būs ģēnmēģis vai nē, ka viņiem jau sen ir nopirktas biļetes. Un tieši tāpēc DT aicina ari mūs - tos, kam biļetes jau ir.

Vārdsakot - tiksimies arī tur. Eny18 -tu arī tiec?

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   10.04.2013 21:22

ne hm@ soreiz netieku. 19taja skola sis tas japrezente un visdrizak 18ta vakara sedesu un macisos :(
gaidu hm@ tavu stastu par "Sarunam" :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: samtene
Datums:   11.04.2013 05:46

Var paklausīties un palasīt 9.aprīļa raidījuma "Remarka" sarunu ar režisoru

Jans Villems van den Boss par "Vējiem līdzi" tapšanu

http://www.naba.lv/zinas/t/20165/

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   11.04.2013 09:18

paldies, samtene!
Neiedomājos, ka te taču varam linku ielikt! Starp citu - tur jābūt gan angliskajai sarunai, gan latviešu rakstītajam tulkojumam. ( Es vēl neesmu līdz turienei tikusi)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   17.04.2013 13:23

turpinot par DT un sarunām par to - sezonas nogalē būs atkal Neilands, un alleluja, slava Dž vai kam nu tur jāsaka paldies par to, bet Skrastiņš nespēlēs Neilandu, atgriezīsies Andris Bērziņš! Urā!
Beidzot sapratuši, ka 1)šosezon Skrastiņš ir pārekspluatēts un 2)Neilanda loma viņam ir galīgi garām. Un sarunājuši Berziņu nākt un spēlēt, ideāli, Bērziņam tā ir īstā!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: airisa
Datums:   17.04.2013 15:47

Arturs filmējas krievu filmā, tāpēc viņa vietā sogad Bērziņš. Nākošgad iespējams, ka vēļ kāds cits aktieris - tāds ir plāns :)Slava krievu filmai un nevis Dž vai vēl kādam... :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   17.04.2013 15:52

tātad krievu filma ir Slaviks, nevis Džilis ir Slaviks. Bet neliela Slava ir tam, kas neielika mūžīgo aizstājēju un situāciju glābēju Valdi Liepiņu arī par Neilandu.

Dodiet Liepiņam normālas lomas!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   17.04.2013 16:48

eu, jptm! atceltas sarunas!!!
neaizsperieties!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   17.04.2013 17:08

KĀPĒC??? bāc!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   17.04.2013 19:50

Nu vot. :( Šodien noorganizēju, ka rīt aiztinos no darba 16.45, lai paspētu laikā, bet še tev! Bet ko lai dara-gaidīšu sestdienas izrādi.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   17.04.2013 22:14

oficiālais iemesls, kāpēc atceltas ir tīri saprotams - skatuves uzbūve bijusi daudz komplicētāka un tāpēc atcelts publiskais ģen mēģis. Un arī sarunas. nu ko - jācer, ka varēs uzbūvēt līdz piektdienai. Un aktieri pagūs pierast pie dekorācijām, lai pirmizrādē domātu par lomām, nevis par to, kur jāiet:(

kāpēc esmu tik sarkastiska? jo man šodien vispār ekselenti - divarpusstundu laikā saņēmu ziņu par diviem vakariem pēc kārtas, kur atceļas izrāde...:( rīt sarunas, šõdien - biju uz Krievu teātri , sēējām jau pilna zāle, nekas nesākās, jau domāju, ka gaidām kādu prezidentu, bet nē, izrādās, viņiem čp, tā arī nepateica, kas, bet nu vismaz neesot nekas tāds briesmīgs, laikam kāds saslimis un izrādi nācās atcelt. Tizla sajūta, žēļ mūsu un žēl, protams saslimušā un arī visu pārējo aktieru un vadības.

Tā ka mīļās, lieciet sveces, lai vismaz piektdienas vakara plāņi piepildās:)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   17.04.2013 23:01

es gan esmu pargurusi un lidz 5dienai nebusu seviski daudz gulejusi ta ka ja nu nebus ta izrade tiesi 5dien bet cita diena tad ta vienkarsi bija jabut :)

man tad viedoklis jo man pec teatra izjuk kada jauka lieta kas saistia ar teatra apmeklejumu un ja izrade butu cita datuma tad varbut sanaktu ta lieta :D

negribeju paust nepozitivu viedokli :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 09:29

>hm@ Saprotu Tavas emocijas! Es arī būtu dusmīga, ja tā sanāktu, man riktīgi nepatīk, ka sagatavojos izrādei, sapošos, atnāku, bet tur tādi paziņojumi ar IT KĀ mierinājumu, ka biļetes nododamas atpakaļ kasē vai pārcelta uz kādu tur datumu. Jāsaka gan, ka līdz šim tādu gadījumu nav bijis man daudz, bet kādas 3 reizes noteikti.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   18.04.2013 10:08

zini, dusmīga es nebiju, man pat īstenībā nāca smiekli, lai arī aizvainojums, ka neredzu izrādi. :) bet tas, ka pāris stundu laikā atceļ 2 vakaru plānus - nu ķiķīgi:)

īstenībā šovs bija tīri labs vakar. Ienāku zālē bez 15 septiņos, bet tur uz skatuves `tads uzstādījums, ka viens no sarunu pretendentiem jau sēž. Pieci krēsli un pirmais dalībnieks jau atnācis, lasa avīzi.. man biļete 1.rindā pašā centrā. Skatītāji sēž sākot ar otro, zāle vēl patukša, 1.rindā NEVIENA. Es ieeju un apsēzos tieši pretī tam džekam:) viņš lasa avīzi, es pasēžu, sākumā nevelku ārā telefonu, bet tad - nu ko, viņš lasa, es arī lasu. Tad lieku nost un sāku noskaņoties izrādei. Viņš arī liek nost avīzi, sāk skatīties pulkstenī, griestos, vārdsakot, tipisks sarunu pretendents, kas gaida sākumu. Zālē sēdošie jaunieši saplaudē, tipa, lai sākas. Nesākas.. Pretendents pieceļas kājās, pastaigā gar saviem krēsliem.. viņam ar prožektoru norāda, lai iet apsēsties. Viņš apsēžas plānotajā vietā atpakaļ. Bet jau tirina kāju, nervozē, nu gluži kā pa īstam:) Tad pavērās kulise un nosauca viņu malā , iznāca adminstratore.

NU, kad aizvēra priekškaru , zāle saplaudēja. Nezinu kā citi, varbūt jaunieši ar sarkasmu, bet domāju daļa kā atbalstu teātrim un slimajam un daļēji vismaz tam pretendentam:)*****************

par VLīdzi - ir bildes no izrādes. Iekopēšu linku - bet es pati laikam neskatīšos. Ja izdosies savaldīties:) Tad varētu iet uz izrādi un būt pārsteigta. Varbūt sarunājam - nekomentēt šīs bilde. Vismaz bez brīdinājuma nekomentējam?

Foto ieskats topošajā izrādē "Vējiem līdzi": http://www.dailesteatris.lv/izrade/266/vejiem-lidzi …

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 10:30

Es laikam arī neskatīšos. :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 10:44

Velns par stenderi! Iegāju Dailes mājas lapā un tur izleca Vējiem līdzi bildes.

NEEJIET mājas lapā!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 10:57

>hm@ Tur - vakar- nekas nebija speciāli iestudēts, jo Grenholma metodē tieši tā arī sākas izrāde, ka sākumā ir tikai viens aktieris (pretendents) uz skatuves, kas diezgan ilgi lasa avīzi un gaida kādu.. JRT izrādē tā bija, vnk atšķirībā no vakardienas to neatcēla.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 10:59

Piebilde. VJ bildes nupat speciāli apskatījos, un man tas nekādi netraucēs baudīt izrādi.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   18.04.2013 11:33

nē, es mēģināšu neuzdurties bildēm, es, kad iegāju DT mājas lapā , neredzēju citas bildes kā tikai Skārletu satriecošā kleitā, ai, smuka būs!

Es negribu redzēt Retu līdz izrādei! Kā lai izvairās??!!

Un mājas lapā jāiet - jo rīt būs izdevīgā diena.:)************
muha, nu jā, protams, tāds bija ierastais izrādes sākums Krievu teātrī, es vnk stāstu, kā tas baigi feini iekļāvās mūsu visas zāles kopīgajā gaidīšanā:) Jo viens ir gaidīt pie aizvērta priekškara, kurš tā arī nepaceļas, bet kas cits - kopā ar lugas sākumā izspēlētu epizodi:)
Es to stāstīju arī tāpec, lai parādītu cik viņiem tiešām ļoti strauji tas nezināmais čp notika, viņi vēl 15 min pirms sākuma cerēja , ka viss būs ok.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 11:45

Saprotu. Tomēr galvoju, ka bija tādi skatītāji, kuri domāja, ka tik ilgi viņš ir viens uz skatuves dēļ čp.. :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 11:48

Super! Jūnijā Džona Neilanda izrādēs titullomā būs Andris Bērziņš. Noteikti iešu, kaut arī pag.sezonā izrādi redzēju. Domāju, ka Bērziņš šajā lomā Skrastiņu pārspēs (vismaz es tā ceru!)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   18.04.2013 11:54

Simtsprocentīgi pārspēs! Tā ir īsta bērziņa loma, ne jau Skrastiņam, kurš darīja ko varēja, bet tas nebija forši. Un pie tam - tā kā Rēzija nespēlēs Trīni ( un man jau pagājšgad bija Briķe), tad pārītis - Briķe un Bērziņš būs labāks!

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   18.04.2013 12:05

ta vieniga bilde ko es ari no Vejiem lidzi redzeju tiesam bija satriecosa :) nevaru sagaidit ritdienu :) tomer prieks ka rit nav nekadas peksnas izmainas.

tiesam verts vispar iet uz to Dzonu Neilandu? vai tad visi tie joki nebija smiekligi tikai 30 gadus atpakal?

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 12:10

uzminiet, kurš noteikti neies uz Džonu Neilandu. :D

Man patika Skrastiņš, man likās, ka iekļāvās ļoti organiski, tagad es tā domāju, varbūt, ka pirms gada es domāju savādāk, neatceros. :D Man bija, šķiet, Briķe, žēl, ka nebija Kalniņa.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   18.04.2013 12:10

Beidzot tiek medijos pasniegts pamatīgs stormings no VL! Es laikam nelasīšu NEKO. VArbūt. Par to es domāšu rīt. :)uz Džonu noteikti ir vērts iet tiem, kas ir redzējuši veco, tiem, kas mīl visas tās dziesmas ("Brauciet lēnām pār tiltu" utt). Nē, joki gluži smieklīgi laikam nav, bet tā ņemšanās ir feina.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 12:12

VL izrāde kā reiz ir par to, ka domāt nevajag rīt, domāt vajag šodien (!), pati mums iekopēji Bosa sarunas, kurā viņš par to runā. :))))

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   18.04.2013 12:37

Bet Boss jau taja saruna neko tadu nepasaka :)
nevajag lasit kaut kadas atsauksmes un idejas kas izskan pirms redzeta izrade.
to kas sodien KDi bus loti interesanti palasit pec izrades :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 12:52

Stāv uz galda KDi, vēl neesmu šķīrusi vaļā. :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   18.04.2013 13:00

IRā Skrastiņš, vispār ārprāts, delfos, nra, visur priekšā, kā pali, visu laiku klusums un tad ka gāžas, sāk slīdēt kāja jau nogrēkot un kaut ko apskatīties/palasīt. :))))

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   18.04.2013 13:21

sodien laikam mazak laika japavada interneta :D

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   18.04.2013 18:44

skatos, ka jūs arī esat Eny18 padomam stingri pieķērušās - nenākt vairs internetā šodien :) es arī visu pēcpusdienu nebiju tur, bet tagad ļooti uzmanīgi, pa maliņu, ieeju, uzmanos no visa:)

IRs jānopērk, viss jākrauj kaudzē.


bāc, bet jūs zināt, ka vakar teica, ka izrādes garums 4 stundas divās daļās, tagad vēl garāka ierakstīta, pāri par 4stundām... ak, nabaga dupsis... :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   18.04.2013 21:49

Pie tik garām izrādēm teātriem vajadzētu atgriezties pie jau piemirstās 3 cēlienu sistēmas. JRT jau ar dažām izrādēm to praktizē. Tiesa, man liekas, ka "Osedžas zeme" NT bija 3 cēlienos, un varbūt pat vēl kādu izrādi esmu piemirsusi.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Eny18
Datums:   18.04.2013 22:50

man gan patik ka nav divi starpbrizi. NT kad biju uz Osedzas zemi tas viens starpbridi likas divains un nederigs jo nav jau teatri daudz ko darit.
protams izrades garums mani mazliet sasokeja jo neesmu pieradusi pie sada garuma izradem. mana mamma jau tikko smejas ka ta ka vecos laikos un tad vel izrades sakas 20tos ta esmu dzirdejusi.

turpinu ar nepacietibu gaidit ritdienu. Jo ja izrade tik gara tur bus sabazti visi skaistie momenti ka filma:))

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   19.04.2013 10:26

Bāc, man bija aizdomas, ka būs gara, bet vairāk kā 4 stundas, kā es tikšu mājās? man transports vairs neies. :D

izlasīju KDi, pilnīgi nekā tur nebija, ko nevarētu lasīt pirms izrādes, tā vispārēji tikai, nu vienīgais, ka Skārleta nenoejot no skatuves vispār! aktrisei būs ko turēt.

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   19.04.2013 10:39

es joprojām nelasu NEKO un par DT mājas lapā neeju, izdevīgās dienas biļetes meklēju BParadīzē.:)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   19.04.2013 10:39

oftopikā - paņēmu uz Tetovēto rozi, 29.05.! Negribat pievienoties?

 Re: Par Sarunām DT
Autors: Strel.
Datums:   19.04.2013 11:03

Man neder pirmdienas, trešdienas...

 Re: Par Sarunām DT
Autors: muha
Datums:   19.04.2013 12:56

Man gan sestdien sākas 18.00, otrkārt, kad šovasar pirku dzīvokli Rīgā, speciāli izvēlējos tādā vietā, lai būtu kājām iespējams aiziet uz visiem centra teātriem. :)

 Re: Par Sarunām DT
Autors: hm@
Datums:   24.04.2013 11:48

sūdzos!!!
Ceru, ka kāds te ieskatīsies:) jaunu tēmu nesākšu , BET!

nupat atradu interesantu mājaslapu reitingi el vē. Un tur informācija par diemžēl jau nokavētu pasākumu 18.aprīlī plkst . 18.00, resp, tai laikā, kad mums nenotika sarunas pirms VL, es/mēs būtu varējušas iet uz "vecā" Reta Batlera pasākumu... Čaka dzejas dubultdiska atvēršanu , Matvejeva mūzika, lasa Vilsons..
http://www.reitingi.lv/lv/archive/kultura/77970-atzisanas-aleksandrs-aks.html

skrobīgi, ka tikai tagad pamanīju, es biju tik brīva tai dienā kā putns gaisā, biju izbaudījusi savu brīvo pēcpusdienu un būtu varējusi iet uz Retu - Aleksandru Čaku... Kas var būt labāks par šo!


vispār jāseko līdzi tai lapai - tur aktuāla info.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *