Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   08.02.2015 19:27

Atvainojos, ka būs gari.
Patīk ļoti viens vīrietis. Pa gadiem mums kontakts uzrodas - parunājamies, paēdam pusdienas restorānos, tad kādu laiku nē, tad atkal. Abi precēti. Lūdzu, bez moralizēšanas... Nekad neesmu krāpusi savu vīru. Neskatos uz citiem, bet... šis vīrietis man patīk jau 16 gadus :) Vēl, pirms satiku savu vīru, bet kaut kā nu nesanāca manā agrā jaunībā tas, ko gribēju (viņš 10 gadus vecāks). Nu tad lūk, šajā ziemā mums ir saskare pa pasākumu rīkošanas līniju. Viņš piedāvājās man izpalīdzēt ar kādām idejām, tīri cilvēcīgi. Es arī kādas idejas varu piespēlēt viņam. Sanāca trīs pasākumi pēc kārtas janvārī, kuros bijām iesaistīti katrs pa savu kompetences līniju. Teikšu godīgi, sataisījos ļoti smuki, bez pārspīlējuma, bet tomēr. Ir man tiešām jūtas pret viņu, lai cik muļķīgi tas skanētu, ņemot vērā, ka nekas mums nav bijis. Ja vien par ""kaut ko"" neuzskata tās pasēdēšanas restorānos šad un tad un vienu reizi, kad viņš man piedāvāja ""piedzīvojumu"". Tā, savā stilā - smalki, ne prastā veidā to pasniedza. Baigi samulsu iekšēji un novirzīju sarunu uz citu pusi. Domāju, ka viņš zināja, ka man ir vilkme uz viņu.
Tagad, janvārī, bija tā: abos pasākumos, kur satikāmies kā organizatori bijām ļoti draudzīgi. Satiekoties un atvadoties skūpsts (buča) uz lūpām no viņa puses, sīkums, bet patīkami :) Skrēja man ar auto pakaļ, lai atvestu uz pasākumu. Man LIKĀS, ka ir kaut kāda dzirkstele... Pāris reizes ļoti maigi un neuzkrītoši noglāstīju viņa plaukstu, kad kopā likām aparatūru pasākumam. Viņš vienu reizi man pār muguru arī. Var jau būt, ka tīri tā, aizdomājies bija un noglāstīja. Tāds satraukts, pastiprināti bravūrīgs manā klātbūtnē gan, kas vispār nav viņam raksturīgi, gāza visu sev apkārt. To ievēroja arī mana kolēģe un tuvākā draudzene, ka manā klātbūtnē - nervozē, bet kā esmu prom - atslābis un dabisks. Tiešām viņš labs, daudz man palīdzēja. Tagad pienāk trešais pasākums. Es priecīga ierodos, sāksim darbu. Sagadījās, ka ar viņu bijām telpā vieni, bet... vairs nekādas bučas uz lūpām, attieksme lietišķi vēsa. Likās, ka burtiski izvairās visu vakaru. Tiesa, darbs viņam tiešām bija jādara, man jau arī, bet lietišķais aukstums bija jūtams tāpat. Nekad tā nebija bijis, esam taču pazīstami vairāk kā 15 gadus... Draudzīgas un ļoti jaukas mums tās attiecības vienmēr bijušas. Pēc pasākuma ar taxi devos mājās, apkārt melna tumsa. Nepiedāvāja ar savu auto aizvest mājās, kaut gan būtu varējis. Pēc pusstundas zvanīja vienreiz, otrreiz. Sapratu, ka džentlmeniski gribēja noskaidrot, vai laimīgi tiku mājās. Necēlu tel., pēc tam viņam aizrakstīju, ka varēja jau gan tik ciniski neizturēties, kas gan tāds noticis, ka bija jābēg no manis pasākumā, it kā es būtu uzmācīga kārdinātāja, no kuras nevar atkauties. Atkal zvanīja, necēlu. Atbildēja garā sms, ka ideja par uzmācīgu kārdinātāju viņam patīk, bet viņš tiešām nesaprot, par ko es apvainojos, jo viņam taču bija jāstrādā. Sarakste turpinājās, beigās jau tīri draudzīgi, ka atkal tiksimies nākamajā pasākumā, kas drīz.
Lūdzu, piedodiet, ka tik gari, bet sirds sāp. Jā, gribētu viņu par mīļāko, bet kā lai saprot attieksmi? Kas tas bija - norāde, ka neinteresēju? Tiešām darbs un aizkaitinājums, ka sieviete ar savu ""skropstu plikšķināšanu"" atrauj no tā? Ko jūs domātu un kā tālāk izturētos? Liels paldies, kas izlasīja :)

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   08.02.2015 20:07

Nākošajā pasākumā taču tiksities un tad arī visu noskaidrosi un,ja viņam ir ģimene un arī tev,tu tāpat no sirds sāpēm neesi pasargāta.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   09.02.2015 01:29

...suns uz siena kaudzes autore...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Šerila
Datums:   09.02.2015 08:30

Varbūt cilvēks mājās paskatījās uz sieviņu, kas sagaidīja ar vakariņām, uz aizmigušajiem tīņiem un padomāja: "Vai man to vajag?"
Ne visi vīriešcilvēki ir potenciālie krāpēji. Buča, utt bija kā spēle, lai redzētu, vai viņš vēl ir interesants kādai citai, bet no spēles var laikus izstāties...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: pūce
Datums:   09.02.2015 09:07

Gan jau kāda ""izpalīdzīga"" dvēsele jūsu attiecības ievēroja un darīja zināmas kunga sievai.Acīmredzot sieva bija savukārt to darījusi zināmu vīram..un viņš nu saņem pārmetumus no sievas un arī no Tevis.Ko nu darīt?Ko izvēlēties?Noteikti ,ka kungs ir nostādīts izvēles priekšā.
Pagaidi,kamēr kāds informēs arī Tavu vīru,tad redzēsi pati ,kā tas ir dabā un vai vērts šo dažu patīkamo mirkļu dēļ likt uz spēles ģimeni.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   09.02.2015 09:37

Pusaudžu viņam nav, ir pieaudzis dēls, kuram jau sava ģimene. Pūce, kādas "attiecības", nekādu attiecību taču nav... Noteikti neviens neko nav pateicis.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: pūce
Datums:   09.02.2015 10:38

Liecies nu autorīt mierā,kur Tu ņēmi,ka attiecību nav?Par ko tad Tu tagad satraucies?Apkārtēja tauta nekad nav akla uz šādām lietām!Nekas nepaslīd garām tautas modrajai acij,t.sk. pasēdēšanas restorānā,un visbeidzot tā aura,kas ir apkārt jebkuram no mīlošiem cilvēkiem,to var just no malas ļoti labi.
Ja vien Tu nesaskati to ,kā nav(t.i.atsalumu),tad tam ir reāls un pamatots cēlonis:
1.Sieva
2.Reāls apnikums,jo attiecībām nav nākotnes
3.Atsalums,jo neseko pats galvenais,sex.
4.gan jau vēl kaut kas.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Debora
Datums:   09.02.2015 10:43

Piedod, autore, bet te ir pilnīgi redzams klasiskais gadījums, ka sieviete pati izdomājusi stāstu faktiski no nekā.

Nesapņo! Viņam patiešām bija jāstrādā - vīrieši nevar tā kā mēs, paralēli strādāt un domāt par vēl kaut ko. Un ja nu tās patiešām bija tikai daraudzībgas attiecības, bet tu te visu sabojāji ar savu "kārdinātājas" tēlu, par ko viņam, visticamāk, pat nebija ne jausmas.

Un tā roka uz muguras patiešām bija tikai nejaušs pieskāriens darba procesā. Vai patiešām tev nekad nav bijusi vienkārša, draudzīga saskarsme ar vīrieti kopīgā darbā?

Ko gan visu sievietes savās galviņās spēj izdomāt! Ak, runāju no pieredzes. Man arī tā ir gadījies. Ko tik visu mēs spējam izdomāt no vienas kustības...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   09.02.2015 10:48

...ja jau "nekaa nav", tad kaads "cinisms" un par ko tiek kungam paarmests?... ...par to, ka gadiijaas kaada sava galvassaape un dariishana?...

PS... un Tu tieshaam to neuzskati par kraapshanu?... ...man paaris kniebieni pa labi liktos mazaak nodeviigi, kaa 16 gadus (ilgaak kaa visa tava lauliiba) sapnjot par citu...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: patīk
Datums:   09.02.2015 19:30

Izdomāja, noticēja, apvainojās! ;P
Pokemonu Ilgais Ceļš Hameleonu Rotaļās (facepalm)

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   09.02.2015 20:17

Jaa, PPO (pridumala, poverila, obidelasj) arii ir variants...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   09.02.2015 20:39

Ko izdomāju?

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   09.02.2015 20:40

Ksia, ja tu viņu vēlies par mīļāko,tev ir jarīkojas daudz gudrāk un sievišķīgāk un,kā viņš var zināt,ka tu tagad vēlies kaut ko vairāk,vienreiz jau atteici.Kāda tur krāpšana,ja jau autorei šis cilvēks ir paticis 16 gadus.diez vai vīram tas ir tik liels noslēpums un,ja vēl ir paticis pirms vīra.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   09.02.2015 20:43

Paldies, rudzupuķe! Godīgi sakot, nezinu, kā varētu gudrāk, sievišķīgāk... Ar maigiem, gandrīz nemanāmiem pieskārieniem taču jau esmu kaut ko mēģinājusi pateikt. Nu ko tad vēl...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   09.02.2015 20:47

...izdomaaji vairaak nekaa ir... ...nu, ir jums tur savstarpeeja patikshana visdriizaak, kuram nu ar kaadu domu... ...sexi Tu atteici, kaapeec lai cilvis veel piedaavaatu...
...aber shitaadu histeeriju un beernishkjiigu neatbildeeshanu sariikot, jo ar taxi! bija maajaas jaabrauc, jeezinj, sieviete, attopies, ja negribi visu patikshanu samaitaat...

PS super, ja patika pirms viira, tad nav kraapshana... ...nabaga viirs...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   09.02.2015 21:10

Ksia,neizrādi savu neapmierinātību un uztver visu daudz vieglāk,var gadīties,ka viņš pats nevar īsti izprast ,ko tu pašlaik vēlies,un,ja tev nav ko zaudēt,pati uzaicini viņu uz kafejnīcu vai kaut kur citur,piedāvā kaut izbraukt atpūsties.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: kvadra
Datums:   09.02.2015 23:58

A vajag? Nu, to mīļāko?
Jā, vēl nedabūtais šķiet baigi iekārojams, bet nu "dabūsieties" - paslepšus no visiem, kas to nedrīkst manīt - un tālāk ta ko? O.K. pāris reižu vēl konspirācija piedos asumu, pēc tam sāks apgrūtināt. Viņam mājās jāizmelojas - kur bijis, kur kavējies, tev tāpat... Kamēr kāda acīga izpalīdzīgā dvēsele pienesīs ziņu viņa sievai - tā atskries skandalēties, jebšu tavam vīram - tas paziņos, ka viņam tāāāda sieva nafig nav vajadzīga...
Vajag tev to?! Vai tas, kas tam kolēģim biksēs, tiešām ir to vērts, lai tālabad ģimeni upurētu un paliktu pie sasistas siles?!
P.S.Ceru, ka tik naiva gluži neesi, lai domātu, ka kolēģis to vien sapņo kā no sievas šķirties, lai tevi apprecētu...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   10.02.2015 21:13

Vai ka"iesmāju par šo. Es gan autores 16 gadiem varu 20 gadu cerēšanās atmiņu pretī likt, bet ar to pateikt pavisam ko citu, ko tagad varbūt kāds gaida. Paldies dievam sapratu, ka vis tas gan ir skaisti - vēsturei un atmiņai, lai kādreiz pasmaidītu, bet, ja zinātu, cik esmu laimīga, ka līdz galam netika aiziets.

Novērtē to, kas Tev ir. No sords iesaku.

Bet .... par atmiņām nenožēloju, un priecājos, ka tās ir tikai atmiņas. Reizēm ir vērts zvēru savaldīt.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   10.02.2015 21:28

Ljarska, kāpēc cerēšanās nepārauga reālās attiecībās, nu kaut vai mīļāko, un kāpēc priecājies, ka nekas nerealizējās?

 Re: Kas viņam notika?
Autors: YTC
Datums:   10.02.2015 22:30

Ksia

Kā viņš piedāvāja "piedzīvojumu", kādiem vārdiem? Kad tas bija?

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   10.02.2015 23:08

Tā arī piedāvāja: sēdējām restorānā, runājām par visu ko, tad tā kā mazliet bravūrīgi saņēmās un prasīja, kā Tev ar piedzīvojumiem dzīvē? Samulsu un aizvirzīju sarunu prom, palūdzot oficiantam rēķinu. Pirms tam kādā citā tikšanās reizē, arī restorānā, bija epizode, kad prasīja, vai esmu bijusi Igaunijā tur un tur. Vārdsakot abu šo sarunu intonācija un pasniegšanas veids bija nepārprotams. Viņš labi saprata, ka man patīk, es domāju. To, ka tik ļoti un ilgi, gan diez vai viņš spēj iedomāties. Tas viss nu jau pirms diviem gadiem.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   11.02.2015 00:01

Ksia,tev viss ir kaut kādi ļoti sarežģīti un,kas tavā dzīvē ir noticis tāds,ka tev viņš ir vajadzīgs tagad kā mīļākais un ,ja es pareizi saprotu,kad tu ar viņu iepazinies viņš jau bija precējies.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   11.02.2015 10:32

Priecājos, jo par laimi laicīgi sapratu, ka tā varu pazaudēt sev ko daudz svarīgāku un, ka varbūt nevis labāk apkārtlūkoties, bet sakārtot/novērtēt jau esošās attiecības.

Kāpēc nesanāca agrāk - savlaik bijām par jaunu un dumu, vēlāk pārāk tuvi draugi no vienas kompānijas, bet mēs visi ar asām mēlēm un tieksmi otru pavilkt uz zoba. Reiz likās, ka jau viss sanāks, bet kā reizi asās mēles pamanīja, nojauta, izjauca. Šādi tādi prieciņi gan ir bijuši visu garo gadu laikā, bet tas arī viss. Reiz bij izbeisījis, sadūšojos izrunāties, un labi, ka tā, vismaz bija liels punkts uz ļoti ilgu laiku, kamēr sākās nesaskaņas ar nujau tagadējo dzīvesbiedru, atkal gandrīz satuvinājāmies, be tpar laimi nāca Apskaidrība. :)). Bet ir jaukas atmiņas un viņš ir gandrīz vai mūsu tuvākais draugs. Ironiski? Gadās dzīvē visādi.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: YTC
Datums:   11.02.2015 20:11

Ksia

Nu jā, šeit intonāciju nevar dzirdēt, taču pats teiktais nudien nav uzskatāms par nepārprotamu piedāvājumu. Pie tam no tavas reakcijas neizrietēja nekāda interese. Ko tu gaidīji - ka viņš vēlreiz jautās? Restorāns, nedaudz alkohola? Reibuma epizodiskā drosme. Nekas nopietns, diemžēl.
Pēdējais gadījums, ko apraksti - ja viņš būtu izmantojis divvientulību, lai knakstītos - tev tas neliktos lēti? Man viņš izskatās prātīgs. Bet vai tu esi izdomājusi, kas būtu tālāk, ja notiktu pa tavam? Finālā visiem būtu tikai baigie $ūdi. Labāk, lai nekas TĀDS nenotiek.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   11.02.2015 20:52

Ljarska, tātad Tev tomēr šādi tādi prieciņi ar savu lielo dzīves simpātiju sanāca :) Tad jau tā sajūta savādāka.

YTC, jā, es saprotu, ka pliks teksts var arī pēc TĀ neizklausīties, bet nu, es zinu, ka tas bija TĀ domāts no viņa puses. Negribu detaļās visu stāstīt. Alkohols netika lietots un no viņa puses tas bija pārdomāti, ne mirkļa iespaidā. Jā, droši vien domāju, ka piedāvās vēlreiz... Par divvientulību - paldies Tev par tāda aspekta parādīšanu. Ir, ir prātīgs, pat ļoti. Kas tālāk? Zini, man tas cilvēks patīk tik ļoti un tik ilgu laiku, un ir tik daudz devis ar savu personību, tieši un netieši, ka vienreiz dzīvē gribētu nedomāt, kas tālāk, bet izbaudīt brīžus kopā, JA tas būtu iespējams.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: YTC
Datums:   11.02.2015 21:12

Ksia

Tā tev tagad šķiet, bet kaut kad tik un tā tiktu piesūtīts rēķins. Viens tāds brīdis, nākamais.. Kad tu apstātos? Šobrīd vienalga, tu negribi par to domāt, taču atrisinājums kādreiz pienāktu, un ne tas labākais. Tas sauktos - neprāta cena. Kādreiz puķi tomēr labāk atstāt nenoplūktu. Nedomā, ka es te karkšķu kā veca, nenovīdīga vārna. :) Vnk padomā tālāk par šo brīdi. Pamodelē uz priekšu. Ja tev nav konkrēta mērķa, labāk nevajag.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   11.02.2015 21:18

Labāk jau tos izbaudīt,nekā visu atlikušo dzīvi nožēlot,ka to nav izdarījusi,lai baudītu nav vajadzīgi mērķi,vajag vienkārši ļauties brīža baudīšanai.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: YTC
Datums:   11.02.2015 21:22

rudzupuķe

Tikpat labi var visu mūžu nožēlot, ka izdarīja, bet ne pie kā laba tas nenoveda. Nezinu, kurš variants sliktāks.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   11.02.2015 21:27

Ko tur nožēlot par izdarīto,būs vismaz patīkami mirkļi izbaudīti.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   11.02.2015 22:35

Rudzupuķe, YTC, brīžiem man liekas, ka problēmas ir tikai tādām, kā man, kuras visu tomēr ņem tā, no sirds :) Cik daudz ir sieviešu, kuras vispār sev nevaicā - kam man to vajag, kas tālāk, vai tā ir labi un pareizi darīt? Vienkārši iesaistās, panāk savu, ja gribas un viss...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   11.02.2015 22:45

Reekjinies ar risku pazaudeet draugu. Tas man liktos trakaakais tajaa visaa.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   11.02.2015 23:34

Ksia,kas tev tur ko daudz domāt,ja tu jūti,ka tev to vajag darīt ,tad dari un izbaudiet abi patīkamos mirkļus,un,ja tas vīrietis ir bijis tik ilgus gadus draugs,tad diez vai viņš tā steigsies atteikties no šīs draudzības.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   12.02.2015 10:32

Flirts ir flirts, bet sex ne vienu vien draudziibu izjaucis... ticu, meedz arii neizjaukt, bet sliecos domaat, ka taadi gadiijumi ir mazaakumaa...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: JA
Datums:   12.02.2015 10:36

Ksia, savdabīgs domu gājiens, tikai tāpēc iekomentēšu.
Nekas vīrietim nenotika, varbūt mazliet apnika, ka Tu kārdini, bet ne uz ko tālāk neejat. Tad viņš nolēma izrādīt vienaldzību un Tu noreaģēji. Atklāti sakot tā, it kā Tev būtu uz viņu visas tiesības, ar kaprīzu saniknošanos, zvanu necelšanu, nerunāšanu.
Ja nu esi izdomājusi, ka gribi ko vairāk, kvēli atbildi skūpstam.
Kaut kas vairāk vienalga nozīmēs sirdssāpes, iespējams, svētlaimi, bet arī sirdssāpes. Ja Tu tā reaģē uz mājās neatvešanu, kā gan Tu reaģēsi, kad jūsu starpā būs noticis viss? Pilnībā pasludināsi savas tiesības uz viņu? Pēc tam būs nenormāli grūti šķirties, bet šis stāvoklis, kad gadu desmitiem esi ieķērusies citā, droši vien arī par labu Tavai ģimenes dzīvei nenāk. Tu gribi viņu un vienlaikus vēlies, lai par Tevi domā, ka esi labā meitene, jo tās citas sievietes jau noteikti ir bez sirds un jūtām, neko nedomā un nepārdzīvo.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   12.02.2015 12:57

JA, paldies par viedokli. Ja arī kārdinu, bet tālāk neejam, tad tā jau viņa "vaina", ne mana. Ko es tur īpaši varu darīt no savas puses... Satiekot pēc sasveicināšanās pajautāt, vai varam pamīlēties? :)) ir taču kaut kādi limiti, cik sieviete no savas puses var dot signālus...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   12.02.2015 13:13

Ksia - (c) Ljarska, tātad Tev tomēr šādi tādi prieciņi ar savu lielo dzīves simpātiju sanāca :) Tad jau tā sajūta savādāka.

Atbildot uz komentāru - par dzīves lielo simpātiju tomēr saucu sev līdzās esošo vīrieti. :)

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   12.02.2015 13:18

Te vairākas minēja, par iespēju, ka seksis draudzību izjauks un to kā lielāko zaudējumu. Zin, tad tā draudzība nebūs arī nekā vērta bijusi. Es nezinu, vai es kāds ūnikums, bet visi (nu nejau 10, 20, ebt tie pāris, kas ir bijuši) bijušie brūtgāni ir palikuši gana labi draugi, un tad to draudzību vēl augstāk var novērtēt. Vienīgi mīļotā vīrieša priekšā neērti, ja sanāk kopējā kompānijā būt, ka es zinu, tas otrs zin, varbūt vēl kāds zina, bet mans vīrietis nezin. Tā sajūta gan nepatīkama. bet tāpēc iven jau neiesi stāstītpar senumseniem, izčākstējušiem jaunībsdienu stāstiem.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: JA
Datums:   12.02.2015 14:05

- bijušie brūtgāni ir palikuši gana labi draugi -
Nu tas man šķiet reti stulbi bijušos iefiltrēt ģimenē kā draugus.
Iznāk, ka vīrs tai kompānijā pilnīgi muļķā lomā.

Ksia, - "Ko es tur īpaši varu darīt no savas puses...",
laikam jau diezgan nododies šai domai.
Atbildi sev uz jautājumu- kas būtisks tev pietrūkst laulībā?
Ja tiešām pietrūkst...
Tie skūpsti jums tādi īsti vai tikai pavirša sasveicināšanās buča?

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   12.02.2015 14:29

...es neliktu vienaa plauktaa bijushos bruutgaanus, kuri bijushi bruutgaani un ilggadeeju draugu ar kuru kkas samukjiits... ...pirmaa kategorija mieriigi var palikt draudziigaas attieciibaas, kaut lielaakaa populaacijas dalja preferee izsviitrot no dziives pilniigi un galiigi...
...otraa, kur ir draudziiba-sex-draudziiba... ...reti kuram peec sexsha izdodas ieprieksheejo draudziibu saglabaat...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   12.02.2015 15:12

dr- es negribēju iedziļināties sīkumos, tamdēļ sametu vienāmaisā.

ja - jā stulbi, nenoliedzu (pie tam es pati no tām ,kam melot riebj, un šādas situācijas pilnībā arī), bet ko man darīt, ja šamie paši sačomojās kompānijas ietvaros jau pašā sākumā. tagad sazinās pat bez manas starpniecības. ne jau es bīdīju. teikt - es uz šito kādreiz cerējos? Priekš kam? ja zinu, ka tagad tiešām tās ir tikai jaunībasdienu atmiņas.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   12.02.2015 15:47

dr- tad jau visi tie retumi ma trāpījušies. bet es gan arī nesaku, ka nu baigie draugi, - drīzāk - draugi/labi paziņas, kautkā tā, cilvēki, kas kādā dzīves posmā bijuši tīri labi draugi, vēlāk laika plūduma ietekmē vairs labi paziņas, ar kuriem satiekoties, nav jāgriež galva uz otru pusi, tā vietā var pat sirsnīgi parunāties.
Pēc tā gan nelaužos, jo jā - savs vīriets pirmā vietā.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   12.02.2015 15:59

...neticu, ka tas buutu autores keiss... ...vinja jau tagad uzvedas kaa princese uz zirnja, kas pati nezin, ko grib... ...pareizaak- saak akuuti gribeet briidii, kad rodas fantaazija, ka vinju vairs negrib...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   12.02.2015 19:19

Ksia, ja tavas vēlmes nav mainījušās,tad tev vien atliek pašai izteikt piedāvājumu kaut kur aizbraukt atpūsties,jo vīrietis tev restorānā jau izteica piedāvājumu,bet vispirms izdomā,vai tev tas ir vajadzīgs un tu patiešām to gribi.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Kamōn
Datums:   13.02.2015 12:08

Īsāk sakot - bērnudārzs.
Gribi sev MĪĻĀKO, tad dari to un nečakarē viņam un sev galvu, uzņemoties arī atbildību un sekas par to.
Kas nav skaidrs? Viņš tak Tev skaidri un gaiši lika manīt, ka grib tikai un vienīgi sexu. Tu liki manīt, ka viņš Tev patīk. Viņam tas glaimo, bet ne tik ļoti, lai viņš ko vairāk par sexu gribētu.
Viņš Tevi pārbaudīja. Tu nopsihoji kā miljoniem negudru sieviešu.
Viņš uzzināja Tavas jūtas, emocijas, pārdzīvojumu.
Tu esi pilnīgā viņa varā.
Ja tas bija Tavs mērķis, malacīte.

Ja Tavs mērķis bija dabūt viņu kā mīļāko - sēdies klēpī, nevelc gumiju, esi vienkāršāka, bez ambīcijām, tiesību "kačāšanu" un rakstura rādīšanu, varbūt, ka nepastums malā.

Ja Tavs mērķis samainīt savu vīru pret šo vīrieti, tad Tu esi izgāzusies kā veca sēta, un nepareiza taktika ir piemērota.

Attiecīgi, ne katrs pieskāriens mugurai nozīmē jūtas.

Ne katra buča - jūtas.

Ne katra tikšanās un skatiens ir jūtas.

Iespējams tikai un vienīgi mirkļa iekāre vai arī "a kā būtu, ja butu...".

Jebkurā gadījumā, izbeidz tēlot viņa sievu. Tu tāda vēl neesi, un to viņš atļaus tikai viņai. Domāju, ka tieši tāpēc viņš arī parādīja Tev Tavu vietu.

Sorrī, ja nežēlīgi.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Aronija
Datums:   13.02.2015 14:39

Šī ir situācija:

Lēdija jau nevar ar pirmo reizi piekrist, bet džentelmenis jau otro reizi nepiedāvās :))

nekas vairāk par seksi te nekādi nevar iznākt, tas skaidrs, un tad jautājums vai vajag?

vai tiešām esi viņa varā, ka Kamon saka, laiks jau visu izdziedē, pat ja tie ir ilgi gadi, kad ik pa laikam ir uzkvēlots, var jau arī autori saprast, gruzd un gruzd, gribas izpildījumu, risinājuma jau nav. Sekss bieži pieliek punktu, ir variants :)

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   13.02.2015 15:08

Kamōn, paldies, tas bija ļoti noderīgi...

Ak kungs, par pārbaudīšanu nemaz nebiju iedomājusies... bet diez vai viņš ņemtos tik rafinēti. Domāju, ka viņš tāpat ZINA, ka man patīk. Varbūt nezina, cik ļoti tieši. Nē, tomēr nedomāju, ka pārbaudīja (kam viņam tas?) Kaut arī versija ļoti interesanta.

Nē, nē, tik apdauzīta neesmu, lai domātu, ka katrs pieskāriens mugurai ir kas īpašs un katra buča uz lūpām jūtas. Tomēr tādu kā interesi, vai saviļņojumu, vai apmulsumu varēja just gan. Tās pirmās divas reizes.

Vai tiešām no mana razklada izriet, ka rīkojos ar sievas pretenzijām? :O Nu tā gan nebiju domājusi! Kamōn, Tevi pašu neizkaitinātu un neaizvainotu, ja vīrietis, ar kuru ir ilgas draudzīgas attiecības un vienmēr laipna attieksme pret Tevi pēkšņi reaģētu pilnīgi atgrūdoši? Te jau nevajag pat jūtas. Tas būtu kaitinoši arī vienkārši ar labu draugu, vai ļoti labu paziņu - tik krasa pārmaiņa.

Kā Tu reāli stādies priekšā ""nevilkt gumiju"" pēc šitā visa? Nākamajā pasākumā, ko organizēsim, sagaidīt brīdi, kad mūzikas telpā esam vieni un sēstie klēpī? :D Nu tas vienkārši nav iespējams. Ko Tu darītu manā vietā? Reāli? Nu protams, ja neapskatām variantu likties mierā, bet kaut ko tomēr pasākt?

Vēl tāda lieta, ka viņam astoņus gadus vecāka sieva. Pašam 43, sievai 51. Es desmit gadus par vīrieti jaunāka. Negribu teikt, ka nevar mīlēt vecāku sievieti, vai ka jaunāka sieviete - tas automātiski ir labāk. Tā, protams, nav. Bet nu... Gadi iet un būsim godīgi, šis moments kaut kādu lomu var nospēlēt viņa dzīvē.

Aronija, varbūt tas punkts būtu tieši vajadzīgs... Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   13.02.2015 15:20

Sakariiga piecdesmitgadniece ir kudi forshaak kaa histeeriska triisdesmitgadniece, kas uzvedas kaa pusaudze... nevari simc gadus senam "draugam" kleepii apseesties tusinjaa?

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   13.02.2015 15:28

Oi, dr, to es točno negribēju teikt, ka trīsdesmitgadnieces katrā ziņā uzvar piecdesmitgadnieces! Noteikti ir gadījumi, kad otrādi. Par to vispār nebiju domājusi šī vīrieša sakarā, bet pēc Kamōn komentāra iedomājos. Visādi momenti var savu lomu dzīvē nospēlēt. Ja nu godīgi, pats vīrietis pirms dažiem gadiem ir man sacījis, ka visu laiku viens un tas pats tajā ziņā... ar domu, ka nav nemaz tik vienkārši. Laikam kundze nekāda lauvene tad jau nav. Nu varbūt ir citas kvalitātes, ja kopā 20 gadus.

Klēpī apsēsties varu. Tehniski. Vai tas ir labākais veids, kā parādīt savu interesi par sex ar viņu? :)Vot nezinu gan...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   13.02.2015 15:30

...eh, sagraavi visu kcik sakariigo iespaidu par viireli :( ... ...izraadaas standarta sievsuudzis :( ...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ksia
Datums:   13.02.2015 15:40

dr, viņam par attaisnojumu jāsaka, ka sarunai bija tāda ievirze, ka jaunībā bijušas visādas trakulības un būt uzticīgam vienai sievietei vīrietim nemaz nav tik vienkārši, tas ir savā ziņā pārbaudījums.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: dr
Datums:   13.02.2015 15:43

...aga, a sievietei gan staraa no taada, ar kuru "visu lsiku viens un tas pac" :) ...

 Re: Kas viņam notika?
Autors: Ljarska
Datums:   13.02.2015 18:37

Pie šitā notikumu pavērsiena, radās doma - bet varbūt viņam pašam pret sievu jau 20 gadus "viens un tas pats" un tā nabadzīte domā, kur šams tik nepatēsts, bet redz, princis gaida, kad sieva izpildīsies.

 Re: Kas viņam notika?
Autors: rudzupuķe
Datums:   13.02.2015 18:45

Ksia,es tavā vietā viņu uztvertu kā draugu un izmestu no galvas par mīļāko,ja jūsu starpā kaut kas notiksies.labi,bet ja ne ,tev no tā nekāda zaudējuma nebūs,nepiedzīvosi vilšanās sajūtu,parasti šitie vienai sievietei uzticīgie gaida,kad sieviete viņus pavedinās un dos to,ko sieva nedod mājās un pirms sēdies klēpī,labi padomā vai tu seksā būsi labāka par viņa sievu,tad gan var gadīties,ka jūs ātri viens par otru aizmirsīsiet.

 Ksia
Autors: Kamōn
Datums:   13.02.2015 19:16

Nu es Tev neko nemācēšu ieteikt. Nespēju pat iedomāties, ka man varētu neizdoties kaut kas tik elementārs. ;))))

Tur katrai sievietei sava māka, ieroči, harisma, šarms un sexapīls.

Par otru jautājumu, vai mani pašu neaizkaitinātu un neaizvainotu, ja vīrietis, ar kuru ir ilgas draudzīgas attiecības un vienmēr laipna attieksme pret mani pēkšņi reaģētu pilnīgi atgrūdoši.....

Nu ir tā bijis, tāpēc ļoti labi atceros, kā es jutos, un saprotu, kā Tu juties...
Un tomēr, esmu ļoti lepna, iedomīga. Ar mani tā drīkstēja tikai vienu reizi dzīvē.
Tagad pēc manis alksts un smilkst, nevis es pēc kāda. N-tos gadus.
Tur tā atšķirība.

Un vēl, nekad neatļaujies kādam vīrietim, jo īpaši savam draugam norādīt, ka viņam ir paveca sieva. Pat domās to neatļaujies. Ja vien tiešām kādu patiesi mīli un vēlies, tad esi labāka par jebkuru citu ne jau salīdzinājumā ar citu sievieti, bet labāka attieksmē pret konkrēto vīrieti. Ne jau mūsu izskats un gadu skaitlis rada viņos apbrīnu un pievilkšanos.

Iespējams, ka Tu būsi tikai un vienīgi viņa jaunā miesa, bet viņa pavecā sieva vienmēr būs viņa sirds un dvēsele.

p.s. no malas šķiet, ka tev ir vajadzīgs sex. Pēc iespējas sūdīgāks. :))) Tad arī sapratīsi, ka Tu tikai un vienīgi gribi. Viņu, lai apmierinātu pati savu ziņkāri un pierādītu sev, cik esi pievilcīga. Jebkurā gadījumā, piedod, man no malas kaut kā neizskatās, ka Tu viņu mīli. Tikai esi iedomājusies, ka mīli. :))))) dr
Autors: Kamōn
Datums:   13.02.2015 19:17

Vovo, man arī likās, ka superīgs vecis.
Pakacināja beibi, uzvilkās pac, un aizgāja izdrāzt veco sievu. :))))

bet nu izskatās, ka pēēēē. ;(((

 Re:
Autors: dr
Datums:   13.02.2015 19:21

Jaa, zakjenes, es ir stulba... jo man liekas, ka otram var gadiities sava saape un taapeec kaadaa briidii aptekalee mazaak... nevis uzreiz lepnumi jaaraada vai histeerija jaataisa...

 Re:
Autors: Ksia
Datums:   13.02.2015 19:55

Kamōn, spēcīgi teikts, ko tur piebilst...

Par mīlestību nezinu, bez tuvām attiecībām grūti spriest, kas tas viss ir manī. Par jūtām gan tās sauktu, bet kāda īpaši nozīme nosaukumiem... Drīkst taču sieviete gribēt vīrieti kā mīļāko vienkārši. Bez definīcijām.

Par sievas vecumu nekad viņam neesmu neko teikusi. Par labāka pret vīrieti, nevis labāka par veco - lielisks domugrauds.

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   13.02.2015 20:33

Drīkst taču sieviete gribēt vīrieti kā mīļāko vienkārši. Bez definīcijām.

Patiesībā pazīstot vīrieti 16 gadus,tādu jautājumu, kas viņam notika - tev vispār nevajadzēja uzdot.

 Re:
Autors: eee
Datums:   13.02.2015 21:10

Autore, Nu, bāc!!!
Kāpēc "smilksti" te forumā!!!??? Kāpēc nesaki šo visu tam vīrietim!? Ja jau pazīsti n-tos gadus, ja jau vēlies viņu kā mīļāko " bez definīcijas"?
Un tikai nemelo sev, ka " bez definīcijas"! Bērnišķīgi kaprīzā telefona " mešana nost" un neatbildēšana uz zvaniem, liecina (un kā vēl liecina) par milzu privātīpašnieciskumu.
Mīļotā rotaļlieta pēkšņi sāk no rokām slīdēt ārā? Ko? Tāpēc tāda histērija.

 Re:
Autors: Ksia
Datums:   13.02.2015 21:12

Rudzupuķe, paldies par Tavu komentu iepriekš! Vērtīgi padomāt par to... Kaut gan vispār viņš no tiem, ļoti seksapīlajiem. Tiem, kuriem tas ir sejā rakstīts :D Par spējām un prasmēm guļamistabā tas gan neko nepasaka.

Par "kas viņam notika?" - nav jau tā, ka esam tik tuvi, ka visus viņa dvēseles kambaru stūrīšus pārzinu... Nē, nesapratu, kas notika. Kamōn deva skarbu versiju, ka pārbaudīja mani. Neticu, bet ņemšu vērā :)

 Re: Ksia
Autors: rudzupuķe
Datums:   13.02.2015 21:33

Dzīvē vajag visu pamēģināt,būs tev pieredze ar mīļāko,pats galvenais nedomā,kā tu gribētu,bet brīvi ļaujies notikumiem un nesarežģi vienkāršas lietas -pašai vieglāk būs.Pati esi savas laimes kalēja.

 Re: Ksia
Autors: Narina
Datums:   14.02.2015 16:38

Es te tā palasīju... A Tavam vīram pofig par to visu?

 Re: Ksia
Autors: mežrozīte
Datums:   15.02.2015 15:11

Nemīli tu, autore, ne savu vīru, ne to jaunības sapņu vīrieti. Jaunībā droši vien biji iemīlējusies, pavisam jauna meitene, bet viņš 10 gadus vecāks, ar konkrētākiem mērķiem dzīvē, tev toreiz bija nesasniedzams.
It kā dzīvoji normāli, ģimene bija, vīru nekrāpi...un pēkšņi - tāds izaicinājums! Jaunības sapņu vīrietis varbūt tagad ir pieejams! Tāds seksīgs, precējies ar pavecu sievu... Izskatās, ka tagad gan viņu varētu dabūt, nav svarīgi, ka izjauksi divas ģimenes, ka piekrāpsi savu vīru, ka jaunības sapņu vīrietis (ja arī sex nesagādās vilšanos)gala rezultātā būs nelaimīgs. Ja tu viņu mīlētu, tad tādu spēli nespēlētu.

 Re: Ksia
Autors: Ksia
Datums:   15.02.2015 22:39

Rudzupuķe, paldies par vēlējumu! :)

Mežrozīte, par mīlestību pret to vīrieti neko neesmu minējusi. Tikai par jūtām - tādas tiešām ir. Dzīve ir tik sarežģīta, ka to, kas jūtas pret otru īsti ir cilvēki varbūt ierauga tikai galējās situācijās... vai vismaz pēc daudziem kopdzīves gadiem.

Par vīru un mūsu attiecībām stāsts ir pārāk sarežģīts. Pēc internetā uzrakstītām dažām rindām Tu īsti nevari izdarīt ģenerālus secinājumus, ko mīlu, vai nemīlu... Protams, apzinos, ka pēc manis rakstītā daudzām sievietēm var ieslēgties morāls vērtējums, un šis ""Tu nemīli savu vīru"" ir daļa no tā.

 Re: Ksia
Autors: Liesma
Datums:   20.02.2015 11:51

Es domaaju, ka viiriec apdomaajaas "vai man to vajag?" Lauz ierasto rutiinu? Tomeer vecums....ir kopiigs iipashums, vakarinjas vienmeer galdaa, kaut kaads sex....

Es domaaju, ka vinhs baidiijaas, ka Tu vari iekjerties pa iistam un pieprasiit ko nopietnu.

Varbuut, ja Tu buutu atklaati izgaajusi, ka Jums abiem tas ir/buus tikai gadiijuma sakars/posms....vinhs parakstiitos..

 Rezumē
Autors: Draiskulis
Datums:   20.02.2015 12:12

Te noteikti visas par mani runā:)))

 Re: Ksia,
Autors: JA
Datums:   09.03.2015 12:05

tīri cilvēciski interesē, kā Tev klājas?
Kādas bijušas Tavas izvēles un notikumu gaita?
Esi apmierināta par to, kā viss noticis? Kā Tu vispār jūties?
Droši vien arī 8. marta sakarā Tev kas pastāstāms.

 vispār pareizi
Autors: Kamōn
Datums:   09.03.2015 12:44

Mani arī interesē, kas notiekās.

 Re: vispār pareizi
Autors: kraans
Datums:   12.03.2015 22:24

mozh iepazisiemies tuvaak, esmu advanceets mierinaataajs.seviskji sieviekjiem peec 40-mit kaa kamoncienei(ja vinja tagad spirinasies pretii,pateiksju,ka vinjai ir patiesiiba veel vairaak).oum

 Re: vispār pareizi
Autors: krānam
Datums:   13.03.2015 14:45

Man jau nu dziļi vienaldzīgas tavas mīlas dēkas, bet diez vai tev šoreiz paveiksies. Tēmas autore ir medniece, bet tu, kā redzams no komentāriem nu jau gandrīz visās sadaļās, neesi interesants vīrietis, bet tikai krāniņš, mekas vairāk.
Tāpat arī neesi laikus noskaidrojis, vai autorei iz 4. izmēra "pupuchi". Ja nu tikai 2., ko tad? Būsi ķezā līdz...

 Re: vispār pareizi
Autors: kraans
Datums:   14.03.2015 22:10

ja neierakstiitu visaas sadaljas, tad kaa zilzekjes un kakjvecenes zinaatu,ka es te ienaaku?redz,tu vismaz izlasiiji,pagrauzi nagus un noispriedi,ka tevi nenjemshu sha vai taa.

 Re: vispār pareizi
Autors: kakjvecene
Datums:   14.03.2015 22:21

ES tevi nejemšu šā vai tā, vari nespīdēt ar savu stulbumu zvēru tēmās.

 Re: vispār pareizi
Autors: kraans
Datums:   16.03.2015 22:17

slikti, vot kamonciene domaa savaadaak,Lauvinja;)

 kraans
Autors: Kamōn
Datums:   17.03.2015 11:54

Kamōniete ir vispār supervecs tantuks, jo īpaši tagad, kad atmeta smēķēšanu, staigā uz zālīti un spēlē arī sievieštenisu (tobiš skvošu. :)

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *