Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Palīdzība zvēriem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Palīdzība zvēriem
 Par Eza kundzes Garfeldu
Autors: Susurs
Datums:   23.02.2015 11:19

Eza kundze pati ierakstis kad atbrivosies no darba. Bet es gribeju palugt palidzibu. Brivdienas kopa ludzam kaku dievinu lai Garfelds izkepurojas. Garfelds dazu dienu laika beidza est un kusteties. Mute saka asinot un Garfeldam sapeja visa organisma. Fjodaravs neko nevareja palidzet. Arstesana nestradaja. Garfeldam salika antibiotikus un brivdienas vins partika no sistemam. Vajag taisit atkal analizes asinim un ari USG vederam. Bet Eza kundze Garfeldam pa sito menesi ir izterejusi jau 250 eiro. Un vinai ir vel daudzi citi kam palidzet. Es zinu ka vina jau aiznemas naudu. Lai aizvestu Garfeldu sestdien pie Fjodarava un nopirktu visas Krievijas zales. Viniem tagad iet gruti. Eza kundzes rekviziti ir visur interneta. Iekopesu ari site. Ja varat atlautes ludzu palidzat Eza kundzei ar sito kakiti.

Kristīne Rutule
p.k.020284-12509
LV36HABA0551019383267 (SWEDBANK)
LV29UNLA0050020664821 (SEB BANKA)

 Re: Par Eza kundzes Garfeldu
Autors: ??
Datums:   23.02.2015 13:13

Kas tu esi? Tevi te neviens nepazīst.

 Re: Par Eza kundzes Garfeldu
Autors: Monika
Datums:   23.02.2015 16:53

Mani gan pazīst.:) Un Susurs raksta taisnību, Ežkundzei nav tagad laika te ieskatīties. Tiks veikta atkārtota asins analīze un iespējams arī USG iekšējiem orgāniem. Pēc vakardienas ņemšanās, liekot sistēmas Garfīlds šodien ir nedaudz pats ieēdis, bet joprojām trīc un žēlojas,ka kaut kas sāp. Tā kā stāvoklis ir atkal pasliktinājies un jāmeklē,kas kaķim sāp.Stipri asiņoja vakar arī smaganas.:( Atbalsts tiešām ļoti noderētu!

 Re: Par Garfildu
Autors: info ar lūgumu palīdzēt
Datums:   23.02.2015 18:54

Tā kā tēma aizvirzījusies, iekopēju no turienes ar lūgumu palīdzēt un vienkārši no visa spēka turēt īkšķus!

Ežkundze
Datums: 23.02.2015 17:21

Pēdējie jaunumi par Garfīldu, diemžēl, nav iepriecinoši. Strauji kāpām kalnā un nu tik pat strauji krītam lejā.
Piektdien Garfīlds pilnībā atteicās no ēdiena un līdz pat vakardienai tika barots piespiedu kārtā, ar špricīti mēģinot iebarot kaut nedaudz Hills AD konservus.
Viss tikai mutes dēļ, kas, kā atzina dakteris, tagad ir kritiskā stāvoklī. Līdzšinējā draudzīgā bez-antibiotiku ārstēšana ar Pioktanīnu neiedarbojās, kā rezultātā mutes stāvoklis mazajam Garfīldam tikai pasliktinājās.
Sestdien Garfīlds joprojām svēra tos pašus 2,55kg, ja pa šo nedēļu arī bija kas nācis klāt, tad visu bija zaudējis pāris dienās. Temperatūra tikai nedaudz paaugstināta 39,8.

Tā kā bija jānosaka prioritātes un šobrīd par tādu tika noteikta mute, ārstēšana tika mainīta. Sestdien Garfīlds saņēma Convenia antibiotikas, Ringeru zemādā un vitamīnus. Turpmākā ārstēšana tika nozīmēta šāda:
1) Globfel 21.02. un 22.02.
2) Gamavit 1ml i/m 1x/d 10 dienas
3) Cikloferons 0,2ml i/m 1x/d 5 dienu kurss, tad 5 dienas pārtraukums, atkal 5 dienu kurss, 5 dienas pārtraukums un trešais 5 dienu kurss
4) Ja nedabūjam Cikloferonu, tad Maksidīns 0,5ml 1/m 1x/d 10 dienas
5) Muti no rīta skalojam ar Kālija permanganātu
6) Pa dienu 2x dienā muti skalojas ar Traumeel S 0,2ml
7) Vakarā zobus uz nakti smērē ar speciālu daktera izgatavotu smērīti (hlor… (?), antibiotikas un vēl viss kaut kas)
8) Turpinam dot Essentiale Forte 1kaps 2x dienā.
Diemžēl vakardien Garfīlds jutās ļoti, ļoti slikti, kaķis bija šļaugans, pārvietojās tikai nepieciešamības gadījumā un ar grūtībām, gāzelējās un, šķiet, nespēja nostāvēt kājās. Papildus tam visam, skalojot mutīti, Garfīldam sāka asiņot smaganas.
Zvanījām dakterim, kas norādīja, ka acīmredzot šīs antibiotikas nedarbojas un jādod citas. Lika vakarā iedot Prednisolon hormonus 1/3 no 5mg tbl un antibiotikas Doksiciklīnu 1/3 no 100mg tabletes. Diemžēl neviens no šiem medikamentiem man mājās nebija un svētdienās strādājošajās aptiekās bez receptes arī neviens man tos nedeva. Tā nu mazais Garfīlds vakardien saņēma tikai NaCl un Glikozes sistēmas, Biocatalin un Metabolasi, un, bez mocīšanas ar piespiedu barošanu, tika nolikts gulēt siltumā, sasegts ar segām.
Visu vakaru runājām par to, ka puisim ir jāsaņemas, kaut vai lai varētu sadot pa mici Valītim, kas pa dienu visu laiku centās viņu izdzīt no savas guļvietas.
Vakarā vēl ļoti, ļoti uzmanīgi nosmērēju priekšējos zobiņus ar sagatavoto smēri (jo muti papildus mocīt, lai tiktu pie visiem zobiem, nespēju). Pa nakti mazais nogulēja tā, kā nolikts.
Bet no rīta, izdzirdot, ka virtuvē kaut kas notiek, pats atstreipuļoja uz virtuvi un, man par lielu prieku, lai gan viscaur trīcēdams laikam no sāpēm, tomēr pats apēda mazlietiņ no mazos, mazos kniksīšos sagrieztās vistas filejiņas. Gandrīz pusīti no mazās filejiņas. Ņemot vērā faktu, ka 3 dienas viņš neēda pilnīgi neko, tas jau ir ļoti daudz.
Pēc tam mazais aizgāja pačurāt uz kastīti un atpakaļ viņam iekārtotajā siltajā guļvietā. No rīta Garfīlds atkal saņēma savu Essentiale Forte (kuru tagad iedot sāpīgajā mutītē ir vēl jo grūtāk), NaCl sistēmu ar Metabolasi, Gamavitu un Maksidīnu. Pieskaroties viņam jebkurā vietā, ne tikai mutei, Garfīlds izrāda, ka viņam sāp, mēģinot ņaudēt.
Šobrīd mazais Garfīlds joprojām guļ turpat, kur viņu atstāju, bet vismaz izrāda interesi par to, kas notiek viņam apkārt, un reaģē, kad pie viņa pieeju. Pusdienas laikā atkal PATS apēda aptuveni pusīti no smalki sagrieztas mazās vistas filejiņas.
Sazvanījos ar dakteri. Viņš saka, ka, viņaprāt, Prednisolonu tomēr ir jādod, jo izskatās, ka Garfīldam esot nenormāli agresīva vīrusa forma, kas visu laiku tiek galā ar imūnsistēmu, apmānot to, un nogulsnējas visur – paliek mutē, plaušās, locītavās, u.t.t. Tā kā Garfīlds staigā streipuļodams, dakteris pieļauj, ka kaut kas var veidoties arī smadzenēs. Un tāpēc viņš, visu izvērtējot, šobrīd tomēr ir par Prednisolonu, jo tas esot spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis, kas palīdzēs apstādināt vīrusa nogulsnēšanos vairākos orgānos uzreiz.
Rīt dosimies atkal pie daktera, atkārtosim asinsanalīzes un tad skatīsimies tālāk. Pēcpusdien esam pierakstījušies arī pie dr.Mituļa uz ultrasonogrāfiju visiem vēdera dobuma orgāniem.

 ??
Autors: Susurs
Datums:   24.02.2015 11:43

Es jau neprasu sev. Bet Eza kundzei. Tie rekvizeti ir Eza kundzei nevis man. Vinu tacu te pazist. Un ari Garfeldu ko tagad vina arste.

 Re: ??
Autors: Susuram
Datums:   24.02.2015 15:15

Kuri visi pazist?

 Re: ??
Autors: Anonīms
Datums:   25.02.2015 19:17

Anonīmie rullē!

 Re: ??
Autors: ?
Datums:   25.02.2015 19:55

kā Garfildiņam šodien?

 Re: ??
Autors: ?
Datums:   26.02.2015 09:15

pēdējie jaunumi par Garfildiņu ir bijuši 23.02. šodien ir 26.
vai ir iespējams uzzināt kā viņam klājas?

 Re: ??
Autors: ?
Datums:   27.02.2015 08:34

kur var atrast informāciju par Garfildiņa veselību? Gribētos ziedot kādu naudas gabalu, bet tomēr apmaiņā pret kādu infu. nav atbildes jau 23.februāra. vai ir kas slikts noticis???? Jeb parastā augstprātība pret ziedotājiem un līdzjutējiem?

 Re: ??
Autors: Princis
Datums:   27.02.2015 13:43

Nu vai tad nav skaidrs, nomira kaķis. Ir cilvji, kas te popularizē sava dzīvnieka nomiršanu, un ir tādi, kas par to negrib runāt....

 Re: ??
Autors: ?
Datums:   27.02.2015 14:33

žēl ka tā, bet no kā tad tam būtu jātop skaidram?

 Re: ??
Autors: ??
Datums:   27.02.2015 14:43

No kurienes tad tas ir pagrābts? Ja tā būtu noticis, tad jau nu Ežkundze paziņotu.
Otrkārt, viņa taču jums nevienam naudu neprasīja.Par ko tāds aizvainojums un cepiens?
Jums neienāk prātā, ka cilvēkiem varbūt ir jāstrādā un turklāt daudz, ka reizēm nav laika visu laiku forumos būt?
Protams, gaidu ziņas, turu īkšķus, bet jāsaprot taču cilvēks arī.
Ticēsim brīnumiem!

 Re: ??
Autors: hmm
Datums:   27.02.2015 18:00

Zemāk tēmā, mazais garfilds ir viss uzrakstīts

 Re: ??
Autors: Princis
Datums:   27.02.2015 18:30

Atvainojos, kaķis dzīvs.

 Re: ??
Autors: ?
Datums:   27.02.2015 22:38

Princi, duraks tu esi!

 Informācija par Garfīldu
Autors: Ežkundze
Datums:   03.03.2015 18:27

Es atvainojos, ka laikus neievēroju šādu tēmu un līdz ar to šeit neatskaitījos. Zemāk esošajā manis izveidotajā tēmā par Garfīldiņu http://www.sapforums.lv/index.php?t=102057 (arī vecākajā http://www.sapforums.lv/index.php?t=101959) ir visa informācija par minkas ārstēšanu, ieskaitot asins analīžu rezultātus, ultrasonogrāfijas slēdzienu un nozīmēto ārstēšanu. Iekopēju tur tagad arī pilnu atskaiti par izdevumiem, kā arī par naudiņu, kas iekritusi Garfīlda kontā. Paldies!
Nekad neesmu bijusi augstprātīga vai ko slēpusi. Tieši pretēji - dažreiz pat sarakstu pārāk daudz un nevajadzīgu vai neinteresantu informāciju, lai manā aprūpē esošo kaķu līdzjutēji un atbalstītāji zinātu, kā viņiem klājas un kā tiek dakterēti :)
Tāpat vienmēr esmu norādījusi, ka interesenti ir laipni gaidīti ciemos, lai klātienē iepazītos ar dzīvnieciņiem, kuri atrodas manā aprūpē, tiek ārstēti un/vai meklē mājas.
Garfīlds ir dzīvs (Princi!) un mēs turpinām dakterēties. Ja arī forumā neparādos katru dienu, tas nebūt nenozīmē, ka kaķim ir noticis kas slikts. Un arī tad, kad ir kas slikts, es cita starpā lūdzu padomu arī šeit.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *