Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Palīdzība zvēriem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Palīdzība zvēriem
 Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: Kaimiņiene
Datums:   10.03.2015 13:48

Zvana satraukta paziņa.
Viņas kaķim jau gandrīz gadu smird elpa. Pirms pusgada bijusi iespēja un atveduši kaķi uz Rīgu pie ārsta. Tas licis taisīt analīzes, lai redzētu, vai nav aknas vai nieres slimas. Viss kārtībā. Teicis, ka kaķim vienkārši ar laiku jāizrauj zobi, kas esot sliktā stāvoklī.
Šodien kaķis negrib ēst. Mēģinājuši paskatīties, kas notiek ar muti. Un atklājies šausmu skats. Mute esot sarkana un it kā piepampusi. Domā, ka kaķim kāds mutes iekaisums, stomatīts vai gingivīts. Vetārsta laukos nav. Kaķi uz pilsētu vai Rīgu tuvākajā laikā aizvest nav nekāda iespēja.
Zvanījuši kaut kādam Rīgas vetārstam, tas ieteicis dot antibiotikas Klavaseptīnu (Clavaseptin). Bet viņi šaubās, jo pirms tam tādas liktas dot sunim, kad brūce kājā neesot dzijusi. Tagad gaida autobusu un ir gatavi braukt uz aptieku pirkt zāles. Prasa man, kādas zāles labāk pirkt. Ieteiktās antibiotikas vai citas. Un prasa, kā labāk dot. Jo kaķis esot diezgan agresīvs. Pat tārpu zāles iedot grūti. Vai likt norīt vai jaukt ar kaut ko kopā un smērēt uz smaganām.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: No citas tēmas
Datums:   10.03.2015 14:00

Muti no rīta skalo ar Kālija permanganātu
6) Pa dienu 2x dienā muti skalo ar Traumeel S 0,2ml

Es ieteiktu uzzvanīt kādam Rīgas vetam, pamēgini Fjodorovam, izstāstot situāciju. Parasti iesaka to, kas kaķi mnevar kaitēt.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: :(
Datums:   10.03.2015 14:01

Kamēr sastrutojušos zobus nevarēs izraut, tikmēr maz cerību, ka ārstēšana ar antibiotikām - lai vai kādām - būs tik efektīva, lai kaķis pats atkal sāktu ēst.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: Monika
Datums:   10.03.2015 14:03

Iespējams ,ka ir pienācis tas brīdis ,kad vairāki zobi sastrutojuši un sapampuši. Ieteiktu nezāļot un nemocīt kaķi, bet vest pie veta, lai izrauj zobus un nozīmē injicējamas antibiotikas un līdzekļus mutei, šeit jau ar pašārstēšanu ir par vēlu!

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: nince
Datums:   10.03.2015 14:20

Nu antibiotikas tāpat bez receptes nedos (cerams). Dažreiz pirms mutes dobuma sanācijas tomēr sāk ar a/biotikām (ir speciālas) un to pašu dentavedīnu.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: Ežkundze
Datums:   11.03.2015 11:44

Manam Rūdim arī ir zobu problēmas. Bet viņam jau teju 10 gadi un divi mazie priekšzobiņi jau ir izkrituši. Rūdim arī regulāri bija slikta elpa, bet bez tā viņš sāka arī uzkrītoši nokārtoties ārpus kastītes un kļuva vēl piktāks uz pārējiem. Tad izdomāju, ka viņam noteikti kaut kas kaiš un viņš tādā veidā mēģina prasīt palīdzību. Papildus visam viņš sāka atteikties no vistu kakliņu graušanas, kurus līdz tam vienmēr bija čiepis sunenei.
Bet mums nekādas antibiotikas nenozīmēja. Lika tikai visu šo laiku skalot ar Oral deltal rinse šķidrumu vairākas reizes dienā, kas viņam galīgi nepatīk, un papildus lietot Veto Mune pastiņu no kapsulām.
Viņam gan ziemā noteica, ka problēmas ir ne tikai smaganās, bet arī zobos, tāpēc teica, ka vienīgā izeja ir tos izraut. Šodien ir pienākusi tā sliktā diena :( Pēcpusdien Rūdītim ir vizīte pie ārsta, kas viņam raus ārā visus bojātos aizmugures zobus.


Rozītei, kad bija problēmas ar muti, vienu brīdi bija nozīmētas Stomorgyl antibiotikas.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: trakā vāvere
Datums:   11.03.2015 14:08

Manam Kaķa kungam arī bija problēma ar zobiņiem un smaganām, ka man un ārstiem šķita. Aizvedu pie ārsta, viņam izrāva divus zobus, kas bija sastrutojuši un tālāk jau bija dzīšanas vaina, taču pēc pāris dienām viņam palika nevis slikti, bet tik sūdīgi, ka vienā lēcienā biju pie ārsta atkal. Izrādījās, ka visi domājot, ka vecums, zobi, smaganas, neiedomājās paskatīties savādāk. Viņam bija izveidojies audzējs zem mēlītes...

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: z
Datums:   11.03.2015 19:50

Izņemt slimos zobus, nevis katru dienu skalot, mazgāt, smērēt muti kaķim un radīt viņam stresu, ir domājams labākais kas ar vecu kaķi var notikt :) Mums tā bija vienīgā izeja un viss uzreiz nokārtojās.

 Re: Antibiotikas smaganu iekaisumam
Autors: Meija
Datums:   12.03.2015 09:31

Manam Pekausītim Dr. Fjodorovs pirms pāris mēnešiem izrāva lielāko daļu zobu. Kaķis ir pilnībā atkopies un ļoti jautrs un dzīvespriecīgs. Zobu trūkums viņam nemaz netraucē. Mutīte ir sadzijusi, vairs nemaz nesmird.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *