Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Mistiķiem un ticīgajiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Mistiķiem un ticīgajiem
 Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   26.08.2015 14:11

Vai nav kāds, kurš var izdziedināt saistībā ar sirdslietām? Ir gadījusies "lieka mīlestība", nu jau vairākus gadus moka. Ne uz priekšu, ne atapakaļu. Ko vien var, esmu jau izmēģinājusi, bet aizmirst nespēju. I ar sevi esmu strādājusi, i no malas visu iespējamo saistībā ar šo esmu mēģinājusi, nekas nepalīdz :(
Visam jau esot nozīme - uz labu, vai sliktu arī šī aizliegtā mīla gan jau ka dod ko, bet es vairs nespēju. Ir burvestības lai piesaistītu sev cilvēku, vai nav kāda "burvestība" atsaistīšanai?

Stulbi jau skan, bet gribu tikt prom no tādas mīlestības :( skaista jau ir, bet bez nākotnes.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Liesma
Datums:   26.08.2015 20:14

Man paliidz:
1) neredzeet OBJEKTU ikdienaa....marazms turpinaasies, ja Juus esat kopaa darbaa (skolaa), pilseetaa, kaiminjos utt.

2) ar varu sev aizliegt chekot vinju Facebokaa, Draugos (shito padomu, es izlasiiju Psihologijas zhurnaalaa)

3) es tochna zinu, ka aizmirt ex var tikai tad, ja Tu uzsaac attieciibas ar citu...nu vismaz paarguli ar kadu citu...aizsaac kaadu beznoziimiigi kuurorta/weekenda romaanu...taa galvas izveedinaashanai...

4) veel lieliski paliidz "lielaaki suudi"...piem. darba (naudas) pazaudeeshana :)) Vardusakot vajag kaut kaadas citas probleemas, kameer taas risinaasies, miilas saapes aizies otraa plaanaa...

 Re: Liesma
Autors: Nogurusī
Datums:   27.08.2015 13:07

Viss ir izmēģināts :) vajag vēl kādu smuku padomu.
1) neredzu ikdienā, un nu jau pāris mēnešus neesmu pat pa gabalu redzējusi - nepalīdz
2) nechekoju, vienalga nepalīdz
3) pat ar varu neizdodas sevi kaut kā ieinteresēt uz citu. Pat ja tīri interesants objekts, visa komunikācija ir uz garlaicīgas nots :( ārējie smejies, bet iekšēji - pofigs
4) Ir gan bijušas finansiālas problēmas, gan arī lielāki prieki, mērķi, kuros iedziļinājos, uz kuriem gāju - palīdz tikai īslaicīgi, tikko kā mēsli atkāpjas vai prieki noplok, mērķis sasniegts, tā ar lielu joni viss fīlings atpakaļ, gar zemi gandrīz gāž.

Kad viņu satieku, liekas, ka krūtīs kaut kas uzsprāgs. Ar varu to savaldu, sabāžu atpakaļ, paslēpju. Vienīgais, kad vēl varu izturēt - kad neskatos acīs un neesmu pietiekami tuvu. Tuvums mulsina. Bet skatiens ir kā elektrība. Bet pat ja neesmu pietiekami tuvu un acīs neskatos, mokos no tā siltuma krūtīs, no lidojuma sajūtas, ka kļūsti viegls, izaug spārni un liekas, ka vari pacelties no zemes.

Pat rozā briļļu nav. Zinu, ka viņš nav ideāls, ir daudz kas man nepatīk. Ar prātu saprotu, ka neesam tik līdzīgi, lai mums kas izdotos.

Viņš nav mans ex, bet tikai paziņa. Tās sajūta ir tik burvigas un reizē tik mokošas, jo neesam pat tuvi draugi. Es būtu uz mieru arī uz tikai draudzību, bet ceļi kaut kā nekrustojas, lai tas izdotos.

Un tā jau vairākus gadus :( Mēģināju nogriezt tās mīlestības saites, izraut ar varu, bet panācu tikai to ka uz vairākiem mēnešiem nonācu "cietumā" - tas ir, pārstāju just vispār jebko. Bet tāds variants mani neapmierina. Tad nu mēģinot atkal sajust dzīvi, nākas sevi apturēt, jo katru reizi atkal sāk kaut kas plaukt sirds rajonā - liels, balts, silts un tā kā nespēju ar to tikt galā, meklēju kādu netradicionālu metodi kā tikt no tā vaļā.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   27.08.2015 14:02

Zinu kā tas ir :)
Neko nevar darīt un iespējams arī nevajag. Nekur nav rakstīts, ka tā ir problēma un kaut kā jārisina. Pieņem jūtas kā daļu no sevis, apzinies, ka tās ir, izbaudi. Tikai pacenties, lai ir kaut kas, kas notur Tevi +/- pie realitātes, jo ir tik kārdinoši atslēgties no pasaules un ļaut tam pārņemt Tevi. Jāsaprot, ka jādzīvo arī - jāiet uz darbu, jātiekas ar draugiem utt.

 Re: Piafa
Autors: Nogurusī
Datums:   27.08.2015 14:21

Paldies par sapratni :)

Jā, šīs sajūtas ir skaistas. Un kas zin, kurp tās novedīs. Saka, ka visam esot nozīme. Gan jau ka ir nozīme arī šim visam.

Ja es spētu norobežoties un sajust tikai šīs emocijas bez tām mokām, ka viņš nav ar mani. Tad es nesūdzētos :) Bet tās emocijas prasa sevi kaut kā izpaust. Varbūt vienkārši jāatrod veids kā tās izlādēt? Pagaidām nav izdevies atrast ne dzīvu radību, ne nedzīvu, ne hobiju vai ko citu, kur tās emocijas izpaust tā, lai tās pārstrātu mocīt

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   27.08.2015 15:00

Turies, maas :)) Es Tevi ljooooti labi saprotu. Es ir kaa Tu :)))

 Re:
Autors: Piafa
Datums:   27.08.2015 15:58

Ja kaut ko vēlies ilgi un patiesi, iespējams, tas arī kādreiz piepildīsies.
Ja izjūti mokas, jo "viņš nav ar mani", tad padomā vai aizraušanās nav pārformējusies nevis mīlestībā, bet apsēstībā. Jo mīlot nav vietas egoismam - man, pie manis, mans.
Ir vienkāršs prieks un laime par to, ka tāds cilvēks ir. Un prieks, ka viņam iet labi, kad redzi, ka ir laimīgs un priecīgs, pat, ja nevari būt blakus un neesi viņa laimes iemesls :)
Tad gribās mīlēt visu pasauli, jo nav lielāka prieka, kā zināt, ka mīlamais ir laimīgs.

 Re:
Autors: Zane
Datums:   27.08.2015 17:00

Ak, vai! Man šīs sajūtas ir jau 9 gadus! Tik man vēl piedevām bērni ir kopēji, un tā kā nākas tikties. Es netieku vaļā. mēģinājusi esmu veidot citas attiecības, taču nespēju. Saskatu otrā cilvēkā nepiemērotību man un visas sliktās īpašības. Stulbi ir, ka paiet labākie gadi vienai. Un nav jau tas eksis enģelis, bet sev padarīt neko nespēju.Kā no tā tik vaļā,nezinu...

 Re: Piafa
Autors: Nogurusī
Datums:   28.08.2015 10:22

Arī par to domāju - vai nav apsēstība. Nezinu... Ir tas gaišais siltums, pateicība, laimes sajūta, ka ir tāds cilvēks uz pasaules. Ka ko tādu vispār esmu izjutusi un izjūtu. Vēlu viņam laimi, tāpēc, godīgi sakot, neuzbāžos, nelienu viņa dzīvē, jo viņam ir sava dzīve. Es varētu ko darīt, bet es lieku viņu mierā, jo negribu izjaukt to, kas viņam ir. Un ja viņš ar to ir laimīgs, vēl jo vairāk, pāri darīt viņam negribu.

Bet uzrodas arī cilvēcīgā vēlme - satikties, parunāties, pieskarties... Ja nebūtu tas kopā ar laimi, siltumu, maigumu, laba vēlējumiem viņam, tad domātu ka apsēstība. Bet tas iet roku rokā, tāpēc grūti to nosaukt par apsēstību.

Kaut varētu vismaz atbrīvoties no tās cilvēcīgās vēlmes satikt, pieskarties, parunāt utt :) ar to jau būtu laimīga. Jo tā otra puse - tā mīlestības puse ir satriecoši skaista, netraucējoša, maiga, silta. Tā man patīk. Ja varētu tikt vaļā tikai no cilvēcīgās vēlmes būt ar viņu, man ar to pietiktu. Jo no milestības atteikties, tas tomēr ir skarbi :/

 Re: Zane
Autors: Nogurusī
Datums:   28.08.2015 10:23

Uj uj uj... :( tā es negribu. tāpēc meklēju veidus kā sev palīdzēt. Nav nekas pret mīlestību, bet to cilvēcīgo vēlmi būt kopā, no tās gribu tikt vaļā.

 Re: Nogurusī
Autors: Piafa
Datums:   28.08.2015 10:33

Es neatsakos. Mīlēt nevar aizliegt. Bet par pārējo.. Man ir laba fantāzija, varu visu to iztēloties līdz pat reālām sajūtām :)
Visgrūtāk ir pārvarēt nepārtrauktās domas. Pamosties - galvā viņš, pa dienu starp darbiem pilnīgi nejauši ieskrien prātā domas, vakarā pirms aizmigšanas. Ja esi viens un vientuļš, tas nav tik traģiski, kā, ja ir ģimene, bērni. Bet tur neko nevar izdarīt un es pat netaisos.
Kā jau teicu - tas ir tā kā ir, tas ir gana svarīgi un labi. Un nav sliktākais putnu/tarakānu veids kāds redzēts. Pat tik labs, ka varētu ciltsrakstus izsniegt :D

 Re: Piafa
Autors: Nogurusī
Datums:   28.08.2015 14:38

Atpazīstu savas sajūtas :)

Jā... laikam vienīgais ko var darīt ir maksimāli izbaudīt esošo mirkli, dzīvot cik vien var pilnvērtīgu dzīvi. Un izbaudīt arī to, ka IR šīs jūtas :)

Es tak pat pie gaišreģes griezos, jo man ļoti intersē jautājums - kāpēc? Tai mirklī, kad es viņu ieraudzīju, jau pirmajā sekundē zināju, ka tas ir cilvēks ar kuru varētu būt kopā. Kapēc? Nav taču nejaušību. Visam ir iemesls. Kāpēc viņš uzradās tad, kad mūsu attiecības nav iespējamas? Ja viņš būtu brīvs, es brīva, tad savādāk - ietu, mēģinātu, spertu kādus soļus un viss notiktu tā vai savādāk, bet notiktu. A tagad... sēdi, lauzies, spied sevi neizdarīt ko muļķīgu, kaut ko, ko nedrīkst vai kas varētu nodarīt kādam pāri.

Tas laikam ir tas trakākais šobrīd, ka nesaprotu kapēc, kāds ir mērķis tam, ka satikāmies.

Gaišreģe "diemžēl" nenorādija uz tarakāniem vai apsēstību, bet pat piemeta malku ugunij ar tekstu, ka arī viņam ir jūtas pret mani, tikai baidās no to stipruma, baidās zaudēt esošo, baidās atvērties utt. Vienīgais, ka pateica, ka šis ir vajadzīgs tam, lai mēs atvērtos pilnībā abi, sevišķi atvērtos beznosacījuma mīlestībai pret sevi. Ka tagad nav paredzēts mums būt kopā, jo tagad visu to emociju utt mērķis ir mums tikt vaļā no "putniem" un visa tā, kas traucē mīlēt sevi un veidot laimīgas, veselīgas attiecības ar citiem.

Varbūt arī jums šis noder? Jo, jā, atzīstos, man ir bail pilnībā ļauties tai mīlestības sajūtai, jo baidos ka nespēšu to kontrolēt. Bet arī kaut kur apzinos, ka tā mīlestība ir ļooooti stipra un dziedējoša. Ka tā noārdītu daudz ko manī lieku. Es runāju tieši par emocionālu ļaušanos - kad esot tālu no viņa, ļauj pilnībā, visā spēkā plūst no sevis tai mīlestībai. Kad jūtu ka tā sāk plesties plašumā, es to aprauju. Jo man vienkārši bail no tā, kas varētu notikt, ja ļaušu tai izplesties visā pilnībā.

Var jau būt, ka tai momentā, kad ļaušos un vairs nebūs bail, viss arī būs beidzies ar šo cilvēku... Varbūt tieši tāpēc ir ienācis manā dzīvē, lai es to iemācītos? Tādu mīlestību kā šo es nekad mūžā neesmu jutusi un skaidri to definēju kā beznosacījuma mīlestību. Nosacījumus pievieno mans cilvēcīgums klāt :) kuram gluži nepietiek ar to kas ir un gribās arī fizisku kontaktu :)

Ļoti gribētos satikt tādu cilvēku, kurš spētu man palīdzēt pilnībā atvērties šai mīlestībai. Gribētos aiziet līdz galam, lai tā uzplaukst līdz galam. Kāds kurš palīdzētu kontrolēt tās bailes un citus blokus, kas man neļauj to darīt. Bet kaut kā nav izdevies vēl tādu palīdzību iegūt :(

 Re: Nogurusī
Autors: Piafa
Datums:   28.08.2015 15:23

Njā.. diezgan pamatīgi tam pieej :)

Redz kur Tev "dzeltenais" ezotēriskais inputs, papildus sevis ķidāšanai :D
http://zvaigznutulks.lv/dveseles-divas-pusites-ka-tas-ietekme-viena-otru/21013/2

 Re: Piafa
Autors: Nogurusī
Datums:   28.08.2015 16:16

Pamatīgi, jo arī sajūtas ir pamatīgas :) un sakrita ar tā saucamo "garīgās attīsības ceļu".

Paldies par rakstu. Nezinu vai viņš ir tā otrā pusīte vai vienkārši tikai "palīgs" kaut kādas izaugsmes sasniegšanai.

Jā, starp citu, tāpēc posts ir šai sadaļā, jo apskatu to ne no tīri fiziskā viedokļa :)

 Re: Nogurusī
Autors: Piafa
Datums:   28.08.2015 16:34

Nu, ķīmija tik ilgi nenoturēsies.

Kaut gan tīri teorētiski pieņemot visas teorijas par to, ka mīlestība ir ķīmiskie procesi, ka smadzenes reaģē tieši tāpat kā gadījumos, kad tiek lietotas narkotikas, varbūt tas ir vienkārši atkarības jautājums? Ir atkarība no sajūtas kā tādas un tāpēc to neapzināti esi iemācījusies noturēt un "atkārtot"? Lai visu laiku būtu tas vieglais reibonis un eiforija?

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   28.08.2015 20:29

Tad tev ar savu vajadzību un lūgumiem vajag pie Dieva griezties ,lai sakārto tavu dzīvi un atver tavu sirdi mīlestībai.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Liesma
Datums:   28.08.2015 22:19

Atcereejos, kas man stipri paliidzeeja un paliidz (pati sev atgaadinu).
Man draudzene boreeja, boree un es sev tagad boreeju: ja viiriec gribeetu pa iistam buut ar Tevi, tad vinjam netrauceetu ne sieva, ne beerni, ne attaalumi, nekaadi shkjeershlji. Izhirtos, izmainiitu dziivesvietu, darba vietu utt. un buutu ar Tevi kopaa.

Ja vinhs nav ar Tevi kopaa, taatad Vinjam taas juutas nav tik lielas. (Tas attieciibaa uz to ziilniechu vai pashmaldinaashanu, ka vinjam arii ir juutas pret Tevi...un bla bla bla).


P.s. taa ir atkariiba (no psihoneirologiskaa skatiijuma).

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   31.08.2015 10:21

:) Meitenes, viss ir mēģināts. I Dievam lūgts, ir vizualizēts kā izrauju to mīlestību ārā. I tīri psiholoģiski sevi apstrādāju, ka ja jau neskrien pie manis, tātad i nevajag viņam :D Nepalīdz.

Liesma, starp citu, tad jau man ar īsti nevajag. Jo cienu viņu, viņa ģimeni un iekšā tur nelienu. Tātad, ja man pa īsto vajadzētu, jauktu ārā viņa ģimeni? Bet es pat mājienu viņam nedodu, ne pat ar lieku acu skatu vai caur smiekliem, jo cienu viņu un viņa ģimeni. Kur ir robeža starp cieņu un "man vajag"? Vai tā būtu mīlestība, ja es jauktos viņa ģimenē? Vai arī - tā nav īsta mīlestība, jo nejaucos?
Tas ko saki, lieliski strādā gadījumos, ja abi ir brīvi, bet arī tad - cilvēki ir atšķirīgi, vienam vajag lai pierāda uzmanību katras 5 min sūtot SMS, otram šķiet pietiekami uzzvanīt reizi nedēļā, jo nav atkarīgs no tās mīlestības un otra cilvēka, pa vidu dzīvo interesantu un pilnvērtīgu dzīvi.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   31.08.2015 19:36

Tad jau tev vajag sākt domāt kādu cilvēku tev vajadzētu sev blakus un vienā jaukā dienā satiksi savu brīvo vīrieti.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: eee
Datums:   01.09.2015 18:49

Nu tad vienreiz pārguli ar viņu un būs miers!

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   01.09.2015 20:04

Var būt miers, bet varbūt vēl lielāks psc :D

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: eee
Datums:   01.09.2015 20:18

Nu tad vismaz zinās dēļ kā prātā jukt:)

Lai gan lielākoties ar pāris reizēm pietiek, lai prāts skaidrotos.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   01.09.2015 20:29

Mhm prāts skaidrojas, A tur tas pats. Albatrosi, tarakāni un citi zvēri nobalso par taureņu versiju, nevis to, ko viņiem grib iebarot kā "vajag".

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   02.09.2015 11:39

eee, pārāk cienu sevi, lai vienk gultos kādam apakšā :) vienalga - svešiniekam vai cilvēkam, kuru it kā mīlu, bet zinu, ka nebūs ar mani.

Piafa, tā jau tas ir :) baro cik gribi ar to "vajag" un psiholoģiju, ir taureņi, kuri neklausa ne pa kam :)

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   02.09.2015 12:06

Sevis cienīšanai, ar darbību veikšanu, kas sniedz prieku, laimi, apmierinājumu nav nekāda sakara. Tādēl jau ir pilns ar "sevis cienošām", kas staigā mirdamas no nepiepildītām ilgām, kļūst kašķīgas, savas dusmas vērš uz visiem (sākot ar vīriešu dzimumu kā tādu) un tā pa ķēdīti.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   02.09.2015 18:05

Ja tas tev palīdz dzīvot,tad kāpēc jāapslāpē tie tauriņi,bet,ja gribi tikt no savas slimības vaļā,tad arī gulšanās apakšā var līdzēt,vismaz sapratīsi,kas ir kas.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Liesma
Datums:   02.09.2015 20:21

....un iespeejams, ka caurums apakshveljaa vai nepaarliecinaats seksis Tev atsistiis Lovi pret vinju uz visu atlikusho muuzhu :)

Tu dziivo iluzijaas par vinju. Esi sev uzceelusi Ideaalu Princi un Idolu....bet seksis vai vienas nedeeljas kopdziive vareeti ieviest korekcijas Tavaa iluuziju pasaulee! :-)

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   03.09.2015 09:19

Un tā visas cēlās jūtas atkal tiek novestas līdz seksim :DDD

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   03.09.2015 12:41

:D

Piafa :D va ne, un ja nu šamais izrādās lielisks mīļākais un nav neviena cauruma? mēģināt vēlreiz kamēr apnīk? Un tā tik ilgi, kamēr ne tikai sirdsdēstos bet arī kādā reālākā problēmā iedzīvošos? :D


Liesma. Jā. Ilūzijas. Bet visiem ir ilūzijas par otru. Pat par saviem draugiem, radiem un pat ienaidniekiem. Ar acīm redzu, ka mums iespējams nekas pat nesanāktu - lai arī fiziski man patīk, raksturā un uzvedībā ir daudz kas man ne tik patīkams. Bet maigums no tā nepazūd :)


rudzupuķe - saku jau, mīlestība ir skaista, vismaz šī. Ļoti priecātos, ja neietu rokrokā ar hormoniem un visādiem citiem razbainiekiem, kas liek ilgoties pēc fiziskas kopā būšanas.

Jūs tik par seksu un seksu :D Ja ES varētu piepildīt vienu savu vēlmi, es izvēlētos, lai mēs kļūtu par draugiem. Vismaz mums būtu iespēja tāda - pavadīt kādu laiciņu kopā bez rūpīgiem lauleņu skatieniem, parunāties, iepazīties. Samērīties kā kopā jūtamies - vienkārši kā draugi. Tagad ir daudz bijušas tādas iespējas, bet diemžēl īsas, piemēram, 100m kopā noieti. Par dzīves jēgu vai vēl kaut ko svarīgu neesam runājuši, bet small talk ir viegls un patīkams. Un kas ir svarīgākais - arī klusēšana ir patīkama un viegla. Viņš kaut kā necenšas manā priekšā izlikties par krutāku (bet varbūt vienk es viņam neinteresēju? :D ), jo mierīgi var izstāstīt par to, ka šmauc no mājas darbiem, vai ka bērna audzināšana ir nogurdinošs pienākums :D Es gluži vecā halātiņā vai bez kosmētikas ar vēl viņam neesmu rādijusies, bet pa lielam jūtos komfortabli bez iespringšanas uz to, lai liktos jautrāka, smukāka, interesantāka utt. Var jau būt, ka visa tā Love ir vienkārši draudzība, simpātijas. Bet tas attālums starp mums :( neļauj to skaidri izvērtēt.

Es priecātos saglabāt tās siltās jūtas, bet ar max pofigu, ka nesatiekamies, ka nav iespēja parunāties utt.bet tā nav. Reizēm uznāk romantiska rakstura ilgas. Citreiz vienk pietrūkst kā sens draugs, ar kuru gribētos par dzīvi paklačoties. Nu kapēc tāds feelings pret cilvēku, kurš tomēr ir tikai paziņa??

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Piafa
Datums:   03.09.2015 13:07

Ai, nu beidz, tāds fīlings var rasties kā no skaidrām debesīm. Nezinu, kas tur feromoni vai -moni.

Būt par draugiem ar tādu cilvēku ir labi. Vēl labāk - friends with benefits :)

 Re: Piafa
Autors: Nogurusī
Datums:   03.09.2015 13:30

:D man kā godīgam cilvēkam derētu arī kā vienkārši friends :D arī bez benefits. Abi esam precēti, tāpēc sirdsapziņa stāv kā mūris :)

 Re: Piafa
Autors: Piafa
Datums:   03.09.2015 14:08

Aghā!!! Līdz šim izskatījās, ka esi brīva kā putns un tāpēc mokies šausmās, ka "kā es tā precētu" un vienlaicīgi vientulībā un ilgās beidzies nost.. a izrādās patiesībā Tevi beidz nost nevis ilgas pēc viņa, bet sirdsapziņa, ka "kaza, Tev tak vīrs ir, ģimene, kā Tu vari atļauties siekaloties un sapņot par citu vīrieti. Pie tam precētu."

Nu tad nekas cits Tev un sirdsapziņai neatliek kā noslēgt vienošanos par teritoriju robežām, bet ar to vīrieti "družitj semjami". Tas būtu ideāli drošais variants, kā nonākt līdz "draugi", tajā pašā laikā visi visus pazīst, kopīgos grillvakaros varēsi vairāk pabūt blakus, dzimšansdienās pat sabučoties (!!!) utt utml. :D

 Re: Piafa
Autors: Lara
Datums:   03.09.2015 16:28

Draudzēšanās un draudzīga komunikācija nepalīdz. Nemāni sevi. Tu vienkārši mēģini izčīkstēt no dzīves lielāku pīrāga kumosu. Runāju no personiskas pieredzes. Friends bez benefits nedarbojas, kamēr nebūsiet pārgulējuši un pēc tam secinājuši, ka seksu vairs nevajag, bet spējat būt draugi. Bez benefits draudzējāmies vairākus gadus. Viegli komunicēt, bez zemteksta, tieši kā saki, nevienam no abiem nav ne vēlmes, ne vajadzības sevi pozicionēt par labākiem, nekā esam. Bet tā fiziskā vilkme vienam pie otra ar laiku nokaisa tik liela, ka bija vai nu jāpārguļ vai jāšķiras. Dzīve izšķīra. It kā ir prom no acīm, ārā no sirds, jo nav reālas kominikācijas, tikai virtuāla. Turklāt ļoti reti. Un tā turamies pa gabalu viens no otra, jo katrā mazākajā komunikācijā, kaut virtuālajā, kaut pēc gada vai diviem, tā vilkme joprojām ir mežonīga. Veselā saprāta spēles ar "jāaizmirst", "jāizravē no sirds" nepalīdz. Gadiem nepalīdz.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   03.09.2015 18:07

Un,kas tad tavam vīram vainas,tu taču visu savu mīlestību viņam varētu dāvāt,es tev ieteiktu kādu laiku par savu sirdsapziņu aizmirst,tad tu ātri vien uzzināsi kādu draudzību vēlas vīrieši,it sevišķi precētie.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   04.09.2015 09:54

Piafa, īsti neminēju pirms tam vai esmu vai neesmu brīva. Ko tas mainītu ja būtu brīva? Domā, mazāk sirdsapziņa grauztu? jap, mazums...

Lara, jāaa, var jau būt. Tā jau ir, ka satusējam ar ģimenēm kopā. Ir bijuši pasākumi (bez alko), kur pavadījām gandrīz visu dienu kopā un neko vairāk par vieglumu un komfortu nejutu. Un ir bijuši pasākumi (ar alko - man viena vīna glāze, viņam kas cits un vairāk), kad knapi vakara beigas sagaidīju, gribēju mukt prom, jo gaiss kā saelektrizēts :) Saucās - piedzerties viņa tuvumā labāk nevajag.

rudzupuķe - nu redz. Man tā kaut kā nav. Ja velk pie kaut kā viena, tad velk pie viena. Salīdzinājumam, man nekad nav tā, ka gribas vienkārši šokolādi, parasti ir konkrēta vēlme - gribu Snickers, gribu Marsu, gribu tādu vai šitādu. Un cita šokolāde nekādi "nenositīs" vēlmi pēc šokolādes. Šajā gadījumā ir līdzīgi. Izsalkumu tas neremdina.
Aizmirst sirdsapziņu? Negribu. Jo mans bērns ļoti cieši draudzējas ar viņa bērnu. Un sieva man ar patīk :D foršs cilvēks. Un viņa vecāki ar ir forši. Draugi forši. Kā starp savējiem jūtos. Kāpēc man mest darbu tai medū? Vai tad nav labāk pamocīties ar saviem dēmoniem, nekā zaudēt ko foršu?
Un es tak nezinu ko viņš grib. Es zinu tikai to, ko ES gribu :) Tik pat labi viņš pat draudzību negrib.

Nu, neko darīt, jāzombē sevi :) jāizmet liekās emocijas. Nav izvēles. Galu galā, kā jau teicu, rozā briļļu ta nav, un viņš nav nekād ideāls, jāpagaida, lai sasummējas visas tās negatīvās viņa lietiņas, kas man nepatīk un tad jau gan jau ka tā vēlme noplaks :)

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Liesma
Datums:   04.09.2015 10:27

Pienaaks Tev 90 un nozheelosi, ka neizmantoji iespeeju😉

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: 🐷
Datums:   04.09.2015 10:45

A mosh Tavam viiram ir taadas pashas juutas pret Vinja sievu....un visi klusee un ciesh. Kaut vareetu apmainiities ar partneriem un dziivot laimiigi kaa ABBA😍
💝💑👪💓💞💖💕

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   04.09.2015 16:06

🐷
:DDDD smieklīgi, bet diez vai. Mans vīrs ar viņiem īpaši nekomunicē. Nu ja vajag, tad vajag, bet pa lielam neraujas pie viņiem.

Liesma :) Kas zin... kas zin... Savā jaunībā esmu diezgan daudz ko sadarījusi, pagaidām vairāk balstīts uz to, ka nožēloju to, kas sadarīts, domāju, ka nenožēlotu, ja nebūtu darījusi :D tā ka, nez, varbūt arī tos nedarbus uz 90 gadu vecuma atcerēšos ar smaidu, bet pagaidām tādu pozitīvu atmiņu par to nav, kaut uj... gadi 15 pagājušo no tiem laikiem :D

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   05.09.2015 08:56

Atliek tik pabrīnīties par tavu vīru,kurš nav pamanījis cik ļoti tu iekāro svešu vīrieti gadiem,un ir liela atšķirība starp brīvu sievieti un precētu,tev jebkurā gadījumā vispirms ir jārēķinās ar savu ģimeni.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: eee
Datums:   06.09.2015 20:28

Esmu ievērojusi, ka ir cilvēki, kuriem vnk. patīk būt nelaimīgiem. Viņi, acīm redzot, gūst kaut kādu baudījumu no tā. Nu, kā šīs tēmas autore.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Tigressa
Datums:   06.09.2015 21:25

Ja grib, lai mīlasstāsts nekad nebeidzas, nevajag to uzsākt.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Liesma
Datums:   07.09.2015 10:46

Nu luuk...ne gluzhi identisks gadijums, bet liidziigs. Kaa liidziigaa gadiijumaa riikojas krievu sieviete, kas izveelas dziivot sev....un ar laimiigaam beigaam :)

Skatamies:
https://http://www.youtube.com/watch?v=hTHtl9AKcVI

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   08.09.2015 10:03

Liesma, tas saucās - PSRS laikā seksa nav bijis :D Esmu tikai sākumā, bet tā sieviete... nezinu... pateikt, ka viņas bērni nav smuki, bet gribot sev citu - smuku? Nez nez... Un gulēt ar citu tikai tāpēc, ka slikts vīrs? Varonīgāka būtu, ja izšķirtos ar esošo un dzīvotu pēc sirsdapziņas, nevis gulētu ar precētu vīrieti.

Tigressa - cik tev gadi? Mīlestību izvēlēties nevar. Tā pati nāk un iet.

eee - ja tā būtu, tad nemēģinātu tikt no tā vaļā :D vai tad ne? Ir tomēr šādas tādas lietas, kas nepakļaujas mūsu vēlmēm :/

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Nogurusī
Datums:   08.09.2015 10:11

;D nespēju skatīties to tok šovu :D tāds iestudējums :D

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: eee
Datums:   08.09.2015 19:11

Dīvainā kārtā ar tavus argumentus saprotu :))
Man tā ir ar bailēm no zirnekļiem. Ja tagad kāds piedāvātu ar hipnozes vai kā citādi atbrīvoties no bailēm, es nepiekristu, jo no kā tad es turpmāk baidīšos!! :) Mans arguments šādam piedāvājumam būtu: - un ja nu tā hipnoze neiedarbosies, tad no bailēm nomiršu...:)

Respektīvi, gribu teikt: cilvēkiem, kuriem vienmēr ir pretargumenti ("neesmu tāda", vai man bail u.c.) tādiem nav nākotnes. Atliek vien ciest.
Veiksmi ciešanās :)

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Tigressa
Datums:   09.09.2015 22:18

Ak, mīla nāk un mīla iet? Kāpēc tad tad Tava nepāriet?

Izlasi vēlreiz manu iepriekš teikto-

ja grib , lai nepāriet, ...nevajag uzsākt,

to jau Tu arī veiksmīgi dari, tāpēc neprasi padomus un dziedniekus.

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Kamōn
Datums:   16.09.2015 13:52

Žēl. diskusija beigusies.
:(

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: Tigressa
Datums:   17.09.2015 09:26

Man liekas, ka šādas mīlas mokas tomēr agri vai vēlu pāries, kaut, moderni runājot, tā varētu būt atkarības forma, bet -vai mīlestībā savā ziņā tā nav vienmēr?

Man liekas, ar vai bez dziednieku, ar vai bez diskusijas, tas ir un paliek pašā cilvēka ziņā, kā tikt vaļā, vai kā tikt iekšā attiecībās.

 Re: Kamōn un pārējām
Autors: Nogurusī
Datums:   23.09.2015 12:51

Jap. Beidzās no manas puses diskusija. Jo neatradu palīdzību. Gribēju kaut ko no tēmas tipa, pārmet melnu kaķi pār plecu un 3x nospļaujies meža virzienā :D un problēma būtu atrisināta. Galu galā, šī ir mistiķu un ticīgo sadaļa, nevis psiholoģijas.
Tā vietā te tīri psiholoģiskus aspektus sāka iztirzāt.

Var jau runāt daudz ko...

Kādu laiciņu mēģināju - katru reizi kā ieskrien galvā, tā to domu izdzīt ārā. Katru reizi, kad kaut kādas sajūtas parādijās, uzreiz šuk šuk, izdzēsu. Katru reizi kad likās, ka viņa uzvedība liecina par kaut ko, uzreiz hops, pārliecināju sevi, ka nav ko sadomāties. Liels darbs ar sevi. Bet... nepalīdzēja. Koncentrējos uz ko citu - nu ne gluži seks ar citu, bet jauni paziņas, jaunas intereses utt. bet tā pat uz ielas acis meklē viņu. Un jātur visu laiku sevi grožos, jo tikko kā palaižu tos vaļā, tā sirds izkūst maigās sajūtās :)

Ja jau burvju vārdi un rituāli neeksistē, nāksies vien turpināt turēt sevi grožos, neļaut ne domāt, ne just. Tas nav patīkams process, jo ierobežo sevi līdz ar to visos jautājumos un zaudē "dzīves garšu". Kaut kā nesanāk ierobežot tikai šajā jautājumā, robežas uzreiz uzliekas uz visu. Staigā kā zombijs apkārt...

Jūs jau varat teikt - slimība, atkarība, patīk ciest bla bla bla, bet kamēr neesat pabijuši manā ādā, kā varat mani nosodīt un ielikt kaut kādos rāmjos un pieņēmumos?

Paldies visām par padomiem. Ticu, ka pat skarbākie patiesībā ir ar labu domu. Tipa, ar bomi pa galvu un Love izskrietu pati ārā :)

Lai visiem un visām superjauka diena!

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   27.09.2015 19:39

Ja jau tu sev šeit gribēji atrast palīdzību,tad vispirms vajag godīgi uzrakstīt ,ka esi precēta sieva,kas samīlējusies precētā vīrietī.Ja tavā ģimenes dzīvē viss būtu kārtībā,tev gadiem nevajadzētu sevi mocīt ar sapņiem par svešu vīrieti,bet tā kā tu šeit par savas ģimenes problēmām nevēlies runāt,tad tik turpini izniekot savu dzīvi.

 Re: rudzupuķe
Autors: Nogurusī
Datums:   28.09.2015 12:38

ammm, un kāda tur starpība - precēta vai ne? Tu tik nosodoši uzrakstīji, it kā es, precētā, būtu jautājusi kā savaņģot to otru, arī precēto :)

Kāda starpība kāpēc vēlos no tās atteikties?

Bet, kā jau iepriekš minēju, psiholoģija man pašai ir stiprā puse, tā ka padomus man tai jomā nevajag. Ja nav rituāla, kurš maģiskā veidā mūs atsietu vienu no otra, tad pārējais nav šīs tēmas sastāvdaļa.

 Re: rudzupuķe
Autors: eee
Datums:   28.09.2015 16:04

Mīlestība, kaisle, ilgas, alkas, ciešanas u.c., tas viss ir tik pat sens kā pati pasaule.
Nogurusī, Tu un Tavas ciešanas, lai kā Tev pašai nešķistu, nav unikālas.
Mēs, tās, kas Tevi (Tavu prāt) nesaprot, esam ņēmušas vērā padomus (nu tādus kā: nepamēģināsi - neuzzināsi, labāk nožēlot izdarīto, ne neizdarīto utt.), kuri arī ir tik pat veci kā pasaule. Tātad tie darbojas. Un mēs neesam ne nelaimīgas,ne nogurušas no mīlas mokām. Mēs dzīvojam.

1)Ja nu tik ļoti gribi maģiju: lūdzu - vecā mēnesī uz zilas lapas ar baltu krītu 3x uzraksti: prāts skaidrojies, mīla nostājies. Un tad ar sveci (sarkanu) sadedzini uzrakstīto un tad saules rietā izkaisi pa vējam. :)

2)Vai aizej pie kādas kāršu licējas. Ar prāts būs mierīgāks.

 Re: eee
Autors: Liesma
Datums:   28.09.2015 16:23

Da nu...labaal nopeerc sev shampi nekaa izmet naudu ziilnieceemm.

 Re: eee
Autors: eee
Datums:   28.09.2015 16:30

Liesma, man pašai pietiktu arī ar šampi :)), bet tēmas autorei ar to sen ir par maz. Redz, griboties maģiju :)
Galvenais, ticēt, ka ar to būs līdzēts !!! :)

 Re: eee
Autors: eee
Datums:   28.09.2015 16:40

Citāts no Delfiem : " Domāšana par savu mīļoto – it sevišķi jaunu attiecību sākumā – veicina dopamīna izdalīšanos, kas ir atbildīgs par baudas izjušanu. Līdzīgs efekts ir arīdzan narkotikām."

:)

 Re: Vajag dziednieku sirdslietās
Autors: rudzupuķe
Datums:   28.09.2015 17:08

Ja psiholoģija būtu tava stiprā puse,tad tu nedzīvotu tādās pretrunās un kāda jēga tev gadiem domāt par precētu vīrieti,ja tava sirdsapziņa ir kā mūris un sekss arī nav iespējams,jo cieni sevi un ,tad kāda jēga sevi gadiem mocīt ar kaut kādiem nereāliem sapņiem.Labāk ēd to šokolādi,kas tev jau ir mājās,un tiksi vaļā bez dziedniekiem no savas nevajadzīgās mīlas.

 eee
Autors: Nogurusī
Datums:   29.09.2015 14:33

Nu bet kad visiem padomiem (izņemot mesties attiecībās ar citu vai ar viņu pašu) esmu jau sekojusi? :)

Labs padoms par to veco mēnesi :) Būs jāpamēģina. Pat ja tikko to pati izdomāji. Bet visi rituāli ir vienk izdomāti. Visa "sāls" ir tajā, ka tam tic un dara ar pilnu atdevi.

Zīlnieces - tas ir slikts padoms :D ir būts un saņemtas tādas atbildes, ka no tām tikai sliktāk paliek :) Tiešām jēga nekāda, ej, lai apskaidrotu prātu, bet šamās vēl malku piemet :D

Šampis ir vēl sliktāka doma :D Ir mēģināts.

Šokolāde diez vai palīdzēs, nepatīk man saldumi, sevišķi lielos daudzumos. Banāni esot līdzvērtīgi, ar dodot to laimes hormonu. Tāpat kā citas labas lietas, kuras IR manā dzīvē.

 Re: eee
Autors: Marija
Datums:   29.09.2015 15:21

Man liekas, tur cita šokolāde bija domāta

 Re:
Autors: Nogurusī
Datums:   29.09.2015 16:28

Marija :D tak tu ko??? :D kāda tev fantāzija iedarbojās?? :D

Ziniet, kas diskusijās garās ir interesantākais? Ka pa šo laiku daudz, kas ir mainījies. Nē, savus principus neesmu pārkāpusi un citiem dzīvi neesmu pabojājusi tikai tāpēc, lai savu ego pakutinātu un noskaidrotu - vajag man to vai ne :)

Bet par laimi viss plūst un mainās. Jūtas nav izzudušas, bet tās sāk ievirzīties pareizā gultnē, ar domu - es tevi mīlu, bet tas mani nesatrauc :D tas netraucē dzīvot, baudīt, mīlēt visu un visus, smaidīt. Ok, pa reizei nobirdinu asariņu, bet no tā izkāpju tikai stiprāka. Un katru reizi aizvien vairāk pārliecinos, ka nevajag skriet pakaļ katrai mīlestības sajūtai. Ne jau visas ir paredzetas romantiskām attiecībām. Dažas, vienkārši spārniem ;)

Mīlestībā nav nekā slikta. Un vēl vairāk tāpēc, ka neļimstu viņa priekšā un nejūtos/ neuzvedos kā tīne, tātad, tas netraucē kontaktēties. IR iespējams mīlēt, sajust to maigumu, bet tai pašā laikā fiziski nodalīt mūs.

Laikam īsti neizdodas izskaidrot... Mīlēt kā kaut ko jauku, foršu, sajust maigumu, siltumu, bet tai pat laikā neskumt, ka tas jaukais, foršais nav tavs. Vēlēt tikai labāko un priecāties ka arī viņa dzīve iet uz priekšu. Bet tai pat laikā, arī pašai iet uz priekšu un mīlēt sevi pietiekami, lai maigas jūtas pret otru mani nespētu nomākt. Sajust maigumu ir forši. Ir forši, ka ir cilvēki kas spēj mūsos to izraisīt. Bet tas tak nenozīmē, ka jāmetas otra skavās. Galvenais, lai tas nemoka. Un ja tas nemoka, tad man pofig :)

Paldies visiem/visām par komentāriem! Lai arī jums ieplūst mīlestība (pret savu dzīvi ;) ) sirdīs un ir superīgs rudens!

 Re: eee
Autors: eee
Datums:   29.09.2015 16:30

četri Vienkārši dzīves likumi:
1) Ja Tu netieksies pēc tā ko Tu vēlies, Tu to nekad nesasniegsi;
2)Ja Tu nejautāsi , atbilde vienmēr būs NĒ;
3) Ja Tu nespersi soli uz priekšu, Tu vienmēr atradīsies vienā un tajā pašā vietā;
4)Ja gribēsi - atradīsi iespēju, ja negribēsi - attaisnojumu.

Ceru, ka saprati ko gribu teikt, bet, ja godīgi, nedomāju, ka saprati.

 Re: eee
Autors: Nogurusī
Datums:   30.09.2015 10:37

Zini, esmu bijusi abās pusēs - gan padoma devēja, gan padoma ņēmēja :) Jā jā, kad citiem dod padomus, vienmēr liekas, duračoks, ja jau nepilda kā robots manu ieteikumu, tad ir nesapraša, nejēga utt ;)

Tavi padomi ir ĻOTI labi, ļoti, tikai dzīvē tā nu ir kā ir...
Piemēram,
1. esmu mēģinājusi iet abos virzienos. Piemēram, izdomāju izrunāties, izstāstīt visu bla bla bla, bet kaut kas notiek - viņš saslimst vai vēl kas un tikšanās izpaliek. Izdomāju, nu labi, attā, mīlestība līdz ar vējiem, esmu brīva un par viņu pat nedomāšu. Nu kā tad, kā to izlemju tā satiekamies, saskrienamies kur nejauši, sapņos pēkšņi rādās. Vienvārdsakot - dari ko gribi, visur šķēršļi - vienīgais, kur nav šķēršļu ir - nekā nedarīšanā un vienk nogaidīšanā.
2. Jautāju SEV un Visumam - atbildi nesaņemu. Ja jau nemāku, nevaru to saņemt, varbūt nevajag zināt?
3. Soļus speru. Klāt vai tālāk no viņa netiku. Nu tad pofig, koncentrējos uz sevi. Lai arī attiecībā pret viņu esmu tur kur esmu, iekšēji man viss ir OK, esmu mierīga, laimīga, baudu ikdienu, savu dzīvi utt. Vai tas nav pietiekami? Kas notiks tālāk attiecībās ar mums nezinu.
4. Atrast iespēju... lai izrunātos man tad būtu jāganās pie viņa darba cerībā satikt? Vai kā? Soc tīklos negribu rakstīt vai uz telefonu, jo nezinu, cik no tā visa čeko sieva. Jā, ja es viņam visu izstāstītu, sabojātu varbūt viņam sirdsmieru un mūsu attiecības, bet nafig man apzināti jābojā viņa attiecības ar sievu?

Un ja jau esi TIK gudrs/gudra vienkāršos dzīves likumos, tad varbūt arī zini vēl vienu, tik pat vienkāršu? Kamēr neesi nostaigājis manās kurpēs 3 jūdzes, nespried par mani un manu dzīvi.

Es stāstu ko varu un māku, bet manā sirdī un dvēselē un dzīvē jūs nekādi nevarat ielīst. Varat domāt ko gribat - saucat to par mazohismu, stulbumu, nu saucat kā gribat. Ir lietas, ko nav iespējams izstāstīt. Nu es ļooooti gribētu, lai kāds tiešām spētu ielīst man dvēselē, bet nevis klausoties manus vārdus, bet tiešām ielīst iekšā un tad lai paskatās un izjūt, kas tur ir. Varbūt tiešām smadzenes man kreisi nogājušas un signālus nepareizi tulko. Diemžēl to neviens nevar. Kā jau minēju, esmu bijusi pie zīlniekiem - NEVIENS neko nav spējis salikt pa plauktiņiem - atstāsta to, ko stāstiju jums es, bet ja runā par padomiem, virzienu kādu ieņemt utt. neviens neko nemāk teikt. Nav pat nekādu minimālo prognožu. tas iznākums vai nu slēpjas vai tiešām, kā eee saka - ko gribu to sasniegšu. Tikai iet runa par citu cilvēku, līdz ar to, gribu negribu uzspiest. Cienu šo cilvēku, vēlu viņam laimi. Jā, es varbūt varētu viņu pavest, iekārdināt vai pat "savākt", jo simpātijas no viņa puses jūtu, bet - neviens nav pelnījis ka tā ar viņu izdarās. Es eju savu ceļu un speru savus soļus, bet arī viņam ir izvēles iespējas.

|Un vispār - tādu jūtu nomocīti esam ļoti daudzi. Kad nez kāda iemesla pēc viens cilvēks ir īpašāks par citiem, pat ja neesam ar viņu kopā. Vienkārši ļoti īpašs, pat neskatoties uz viņu trūkumiem. Un te, diemžēl, standarta padomi neder. Visiem kritizētājiem novēlu kādreiz to sajust :) lai zin, ka viss nav ar vienu mērauklu mērāms un neder vienmēr vieni un tie paši padomi. Tie jūsu padomi vairāk der, ja ir kaisles nomocīts cilvēks, kad otrā saista tas ko maldīgi uztver kā mīlestību. bet kad tā ir īsta, tad padomi parastie vairs neder

 Re: eee
Autors: eee
Datums:   30.09.2015 11:42

Piedod, Tev patiešām taisnība.
Citiem padomus ir viegli dot.
Saprotu ar ko mēs abas atšķiramies: es esmu rīcības cilvēks. Eju un daru, ja nesanāk - aizmirstu. Piemēram, tādus garus "palagus" (tas nav domāts ironiski) vnk neprotu uzrakstīt.
Man ir cita dzīves pieredze. Esmu sapratusi, ka dzīve ir tik īsa, ka tā ir jādzīvo. Ir jāiemācās būt egoistam. Nedarīt pāri citiem, bet sevi neapdalīt. Tāpēc arī mulsina Tavs pārlieku lielais "pareizums". Bet katram savs.

 Re: eee
Autors: šoreiz neteikšu
Datums:   30.09.2015 14:17

Atbildu Marijas vietā - fantāzija Tev pašai nez kāpēc nostrādāja :):)
Tu tēlaini izstāstīji rudzupuķei, ka gribi konkrēto šokolādi(Marss, piemēram, un viņa Tev atbildēja, ka labāk ēd to pašu, kas jau ir mājās(vīru), bet Tu atbildēji par īsto šokolādi ...:)

Bet vispāri es Tavas izjūtas labi saprotu, ne par velti lasu šo tēmu (un ieraudzīju arī feileri par šokolādi:))
Manā gadījumā simpātijas, noteikti zināms, bija abpusējas, tikai precētais kolēģis neko neforsēja, ļāva man rīkoties. Bet es, tāpat, kā Tu, biju pareizā un tikai mocījos. Un tad kādu dienu es ieraudzīju atkal savu vīru, kas skrien, lai mums ar bērniem nekas netrūktu, un neko vēl nemana; es atkal izjūtu un atcerējos to laimes sajūtu pirms gadiem, kad mēs apprecējāmies, un vēl nesenā pagātnē, un sajūtos, kā tāda nodevēja. Un es sev uzprasīju, ko es iesākšu otrā dienā pēc randiņa, protams, pareizā, šķiršos. Un tad man prāts apskaidrojās, vai tiešām es to gribu? ... un pēc 9 mēnešiem piedzima vēl viens bērns, un es atkal ieguvu sirdsmieru pie tīras sirdsapziņas. Ar simpātiju pēc gadiem izrunājāmies par visu, tagad šad tad tiekamies salidojumos, bet biežāk bērēs :(
Nevaru teikt, ka man vairs neviens pēc tam neiepatīkās, nē, taču jebkuras simpātijas un flirtu pieņemu tikai kā dzīves izskaistinājumu un pašapziņas celšanu.
Bet Vivarenais zina, ko dara - jau brieduma gados vīrs savukārt samīlējās savā kolēģē nu tā kā tāds puišelis, un tā īsti neslēpa. Nav iespējams īsi atstāstīt savas izjūtas un emociju gammu, to var zināt tas, kas to piedzīvojis, bet man izdevās nezaudēt veselo saprātu, nogaidīt, nesabrūvējot visas tās muļķības, kas nāca prātā. Izdevīgā brīdī pateicu, ka saprotu un atlaižu ar mieru. Un tad apskaidrība atnāca arī viņam, bet man atkal mana pieredze ļāva viņam piedot pilnībā. Drīz svinēsim apaļu jubileju, mūsu bērni lepojas ar mums. Un par visām krīzēm zinām tikai paši. Starp citu, par manu krīzi vīrs nezin, un nav arī jāzin, jo tiku galā pati.
Bet padoma priekš Tevis, nogurusī, man nav, ne parastā, ne mistiskā. Vienīgi primitīvais teiciens, ka viss notiksies tā, kā tam jānotiek.

 Re:
Autors: Nogurusī
Datums:   02.10.2015 15:09

eee, es ar parasti esmu rīcības cilvēks. Vienmēr ja ko vēlos, tad eju un dabūnu (vismaz daru visu iespējamo), a te man kaut kāds cietējas instinkts ieslēdzās :) Nu negribās man tos mīlas trīsstūrus. Nekad nav nācies jaukties svešās attiecībās - ne starp precētiem, ne neprecētiem cilvēkiem.
Nu ok, ja nu notiktu kā pasakā un rezultātā visi laimīgi, tad labi, bet ja nu vienkārši sabojātu divas ģimenes?
jā, pati brīnos, kur šajā jautājumā esmu mega pareiza. Nekad līdz šim nav tā bijis. Ir bijušas lielākas simpātijas pa vidu, kur likās, ja otrs nāktu, tad ļautos (nu, vairāk seksuāla iekāre bija), bet te... nezinu kāpēc otra laime ir tik pat svarīga kā savējā. Bet beigās jau nesaprotu, kura laimi esmu nolikusi priekšplānā :)

šoreiz neteikšu. Tā jau tas ir. Ja būtu gatava šķirties, tad šķirtos jau tagad. Vienkārši piekrāpt un turpināt it kā nekas nebūtu bijis? Es melot nemāku :D pieķertu mani jau pirmajās 5 min.
Piekrītu tam, ka notiksies viss kā jānotiek. Bet ja jau tas nenotiek, tātad - nevajag, jo vai nu nemaz tik ļoti negribās vai arī vēl nav pienācis laiks.

Pieverot acis, problēma nerisinās. Bet ja jau man neizdodas aiziet vienā vai otrā virzienā pilnībā, tad jāstrādā pie iekšējā miera un brīvības. Jo tās jau ir tikai emocijas. Un problēmas, sāpes, ilgas utt jau ir tikai smadzeņu "gļuks". Tā nav reala problēma, bet smadzenes saražo to sāpi un problēmu.Ja saprotat, ko domāju. Kaut kādā ziņā jāļauj, lai laiks saliek pa vietām, kaut kādā ziņā jāļaujas sirdsbalsij.

Nu īsumā - kopumā dzīvoju (max cik nu sanāk) šodienā. Izbaudu to kas ir. Nedomāju par to, kas bija. Un nesapņoju par to, kas būs vai varētu būt. Mums tā pat ir tikai šis mirklis.

 Re: Varu ieteikt
Autors: Simba100
Datums:   29.03.2017 20:34

Sveiki!
Varu ieteikt, kas palīdzēs.
Ja vēlies uzzināt vairāk, raksti man uz fanta100@inbox.lv
Mēģināts nebūs zaudēts!

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *