Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 sūdzos par sevi
Autors: zeta
Datums:   19.08.2016 01:45

sēžu un radu tagad par savu mīkstmiesību. asaras birst kā pupas.
tikko iegāju un izlasīju zvēru palīdzības sadaļā par tiem mazajiem kaķīšiem kas zaudē redzi..un vēl tās fotogrāfijas, ieraudzīju un likās ka sirds pārplīsīs no tā cik žēl.
Ir iespēja kādam glābējam palīdzēt ar naudu, bet ne par to stāsts, tagad raudu par savu neizdarību/gļēvumu...
tā vietā, lai brauktu uz Rīgu, meklētu un glābtu, es lielākais ko varu izdarīt, ir piedāvāt to naudu...jo nevaru, tiešām daudz darba, netieku un neesmu no rīgas un pe sevis arī paņemt nevaru, jo ir tiešām iemesli kāpēc utt .. bet es taču saprotu, ka tās ir manas atrunas, es atrunājos pati sev, ka tikai mierinu sevi ar domu, ka es taču tiešām nevaru, tā vietā, lai ietu un darītu un glābtu.
Apzinājos savu gļēvumu un palika tik pretīgi.
Tagad izteicos, bet tā iekšējā sajūta kad apzinies ne to savu labāko pusi, ir drausmīga.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: Piafa
Datums:   19.08.2016 11:28

Visiem pasaule nav jāglābj un jālāpa.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: no malas
Datums:   19.08.2016 14:27

Katrs palīdz, kā var. Visi šie labie darbi ir kā ķēdīte: viens pamana nelaimi un sit trauksmes zvanu (un nevajag teikt, ka tas nekas nav, jo bez tā vispār nekas nenotiktu), cits pieliek roku praktiski (bet viņš nevar ieguldīt naudu), cits ar naudiņu, bez kuras tāpat nekas nenotiktu utt.. Nauda ir ļoti ļoti daudz, jo tad vispār var sākt kaut ko darīt. Tā ka liels paldies Tev.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: no malas
Datums:   19.08.2016 14:30

P.S. Un lai galīgi par sevi nebūtu jāsūdzas, tad nevis gaidi, ka tai tēmā kāds varbūt ko izlasīs kaut kad vai nekad, bet sazinies ar doto cilvēku pa telefonu. Tas jau būs reāls solis uz priekšu.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: :(
Datums:   19.08.2016 21:54

Slimu kaķēnu glābšanā lielākā problēma ir tā, ka viņiem vajadzīga kāda vieta, kur tie varētu ārstēties, nekontaktējoties ar citiem kaķiem, jo viņi ir infekciozi, un tiem, kas palīdz kaķiem, parasti jau mājās ir ne tikai viens vai divi, bet krietni vairāk minku.
Tāds cilvēks, kurš nekad nav ņēmis slimus kaķēnus ārstēt, parasti saka: man nav tadu iespēju, bet domā: es taču ar tādām lietām nenodarbojos!
Jā, nauda daudz ko spēj atrisināt, tikai, ja kaķēniem jāārstējas stacionārā, tad vēlīgi piešķirtie 2 EUR arī īsti nav risinājums. :(

 Re: sūdzos par sevi
Autors: nujā
Datums:   22.08.2016 16:49

Nu re, pasūdzējās, publiski matus sev paplēsa un palika vieglāk, i vairs nav par kaķēniem jāuztraucas.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: :(
Datums:   22.08.2016 22:10

Varbūt tad nuja būs labāka par tēmas autori un paņams kādu kaķēnu ārstēt?!

 Re: sūdzos par sevi
Autors: nujā
Datums:   23.08.2016 09:18

Un kas tev teica, ka es to nedaru? Tieši tāpēc man kaitina šī liekulīgā līdzjūtība uz papīra, kas cilvēks neizdara pat to mazumiņu, ko varētu. Ja tēmas autore tomēr ir kaut ko darījusi - tad atvainojos. Vieglāk par vieglu ir plēst matus it kā nožēlā, bet tik un tā nesaņemties kaut ko izdarīt.
Bet visādām pieturzīmēm nevajadzētu iedomāties sevi par gaišreģēm, kas visu par visiem zina, ir vienīgās pareizās, lielās darītājas ar tiesībām katru pamācīt.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: :(
Datums:   23.08.2016 22:15

Vai, vai! Nuja drīkst īsi uzriet katram, kas kaut ko uzraksta, bet pieturzīmes nedrīkst pieklājīgi paskaidrot lietas būtību! :)
Uzreiz redzams īstenas dzīvnieku glābējas tvēriens!
Būtu jau nu savu vārdu skaidri uzrakstījusi, cienījamā nūjas kundze! :D

 Re: sūdzos par sevi
Autors: zeta
Datums:   24.08.2016 23:39

,,nujā,, jā, matus publiski paplēsu, bet vieglāk nepalika.. un par kaķēniem joprojām uztraucos, kāpēc vajag tā kategoriski komentēt? kāpēc nolēmi, ka vairs neuztraucos? tāpēc, ka kādu laiku te nekomentēju ? tas ir vienīgais un necilais iemesls ?

sazinājos ar to sievieti (jau nākamajā dienā) kas baro tos kaķēnus un ārstē, ieskaitīju naudiņu, ... un ja kas, nevienai dzīvnieku labdarībai nekad neesmu skaitījusi mazas naudas, arī šoreiz nebija maz, jo tomēr vismaz 3 mazi ārstējamie. Jo zinu, ka šie ir tie ne-atbalstītākie projekti un reāli naudu pārskaita maz cilvēku. Protams arī tie 1 vai 2 eiro ir liela palīdzība, jo ja savācas vairāki ziedotāji, var iegūt summu, kas var palīdzēt glābt kādu dzīvībiņu.
Kaut arī liekas, ka izredžu vairs nav. Jo, ja arī dzīvība ir izglābta, bet actiņas nē, tad aklam kaķim uz ielas diemžēl ir gandrīz nereāli izdzīvot, neskatoties uz to, ka citi maņu orgāni ir labi. Principā nolemti.


Un kādi jaunumi jums ?

 Re: sūdzos par sevi
Autors: maya123
Datums:   26.08.2016 15:44

Ja tiešām vēlies palīdzēt dzīvniekiem, tad pārstāj tos ēst. Domāju, ka gandrīz neviens uz ielas dzīvojošs kaķis nepiedzīvo tik šaušalīgu, mokošu, baiļu pilnu dzīvi kā dzīvnieki, kurus masveidā audzē gaļai.

:((

 Re: sūdzos par sevi
Autors: :(
Datums:   26.08.2016 16:19

Par šo esmu domājusi.
Kaķu cilvēks nevar būt līdz sirds dziļumiem patiess dzīvnieku aizstāvis tādā izpratnē, kā māca šī komentētāja.
Es varu pati neēst gaļu (jaunībā bija 4 vai 5 gadu ilgs dzīves posms, kad pilnīgi atteicos no gaļas, taču lietoju piena produktus), bet kaķus bez gaļas pie labas veselības nenoturēsi, tādēļ neizbēgami esmu līdzvainīga lopiņu ciešanās.
Tā nav ļaunprātība, tikai interešu konflikts.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: kabi
Datums:   28.08.2016 12:32

Mierināsim sevi ar domu,ka Dievs parūpēsies par visiem,gan jau Viņš zina,ko darīt ar kaķiem.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: zeta
Datums:   29.08.2016 14:10

kabi, tas strīdīgs jautājums vai viņš zin va nē, jo šķiet ja jau zinātu, tad nepakļautu kaķus,suņus .. mocībām utt...un jā, arī cilvēkus.
Par cilvēkiem varētu vēl domāt ka karma par kādu izdarītu ļaunumu, bet kas dzīvniekam ?? ko ta viņi ļaunu izdarījuši?

 Re: sūdzos par sevi
Autors: krans
Datums:   03.09.2016 15:15

Tev vajaga veco muuku vai KENDO SAN

 Re: sūdzos par sevi
Autors: kabi
Datums:   10.09.2016 17:15

Viņš-Dievs-pakļāva mocībām savu miesīgo dēlu,jo tas ietilpa Viņa plānā,kāpēc lai Viņam nebūtu arī plāna pie kaķiem,tāpat kā pie cilvēkiem?Visi esam Dieva radības.Varbūt,ka arī kaķi,izejot kaut kādu savas dzīves ciešanu ciklu,pēc tam ieiet augstākā līmenī?
Es tikai fantazēju:)

 Re: sūdzos par sevi
Autors: manuprāt
Datums:   11.09.2016 15:33

Kaķus Dievs mums ir sūtījis kā eņģeļus, lai mēs ar viņu palīdzību varētu iemācīties cilvēcību vai vismaz apjaust, kas mēs tādi esam, kādi esam un kādiem mums vajadzētu būt. Kaķi savas ciešanas nav pelnījuši. Tieši cilvēks ir tas, kuram vajadzētu redzēt, saprast un palīdzēt šīm radībām, kas bez savas vainas cieš. Ja mēs to negribam darīt, tad redzam, kurp mēs paši "augam" un ko ar savu dzīvi nopelnām.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: AB
Datums:   12.09.2016 21:53

Mani nedaudz izbrīna skatījums tieši uz kaķiem, kā uz eņģeļiem, kas ciešanas nav pelnījuši. Ja ir šāda argumentācija, es labprāt uzzinātu, par ko ciešanas ir pelnījuši visi tie suņi, kas ar tām pašām pūžņojošajām acīm? Vēl vietām kažoki ar veseliem ādas gabaliem izplēsti. Reāli, gribu zināt, ko viņi nogrēkojušies, ka pelnījuši tādi dzīvot krūmos un pagrabos?

Kā saprotu, te jāatskaitās, kas no manas puses ir darīts dzīvnieku glābšanas labā. Nu tad lūk, man mājās ir runcis, kam ir teju neredzīga viena acs, kurš ir nu jau gandrīz septiņus gadus vecs. Patversmes darbinieki bija pārsteigti par manu lēmumu ņemt mājās tieši konkrēto dzīvnieku, jo viņš tur bija nodzīvojis vairāk, kā divus gadus tēpēc, ka 6 gadus vecu runci (Atstiepu mājās gada sākumā) ar slimu aci, neviens neizskatīja kā variantu. Laiku pa laikam noziedoju summiņas kādai patversmei, privātos glābējus īsti neņemos atbalstīt, jo, lai gan noteikti jau ir entuziasti, kas tiešām tos dzīvniekus mājas apstākļos ārstē, es labāk dodu naudu tur, kur zinu, ka tā tiešām aizies mērķim un man nebūs pēc 2 mēnešiem jālasa, kāds krāpnieks izrādījies naudas vācējs.
Uz Ulubeli esmu arī mantas vedis - segas, spilvenus, pircis konservus tiem dzīvniekiem. Pāris reizes mēnesī atrodu laiku izstaidzināt kādu suni. Tiem, kas lasa un domā, ka forša atrakcija, brīdinu, ka vispirms ir jāiziet apmācība (tā aizņem ap 2h un maksā 5€) un tikai tad laiž ar suni pastaigā, turklāt, dzīvniekam būtu jāatvēl vismaz pāris stundas. Ir manīti šitādi - aizbrauc, 15 min pastaigā, ieliek netā selfiju ar suni, ka bijuši pastaigāt, un prom ir. Bet dzīvnieciņš apjucis, jo pastaiga tā kā bijusi, kā nebijusi.

 Re: sūdzos par sevi
Autors: :)
Datums:   12.09.2016 22:05

Ak vai, AB, nebija jau doma, ka suņi ir pelnījuši ciešanas, atšķirībā no kaķiem. Tas pats attiecas uz visiem pamestiem mājdzīvniekiem, kuri ir atkarīgi no cilvēka, bet cilvēka cietsirdības dēļ nonākuši neapskaužamā situācijā un cieš ne savas vainas dēļ. Tikai šī tēma ir iesākusies ar jautājumu par kaķiem.
Paldies, ka esi kādam minkam un kādam suņam palīdzējis! Kaut mazliet vairāk gaismas pasaulē, vai ne? :)

 Re: sūdzos par sevi
Autors: zeta
Datums:   26.09.2016 10:28

jā, šī tēma kaut arī ir par kaķiem un šajā sakarā man sirdsdēsti, bet tikpat labi tas varēja būt kāds suns vai lapsa vai kāmis, nav jau starpības, žēl visus dzīves pabērnus un pensionārus un bērnus no nelabvēlīgām ģimenēm arī.
Un sāpe ir tā, ka palīdzēt gribas daudziem, bet....
Un visu to priekšā, kas nemeklē atrunas,bet palīdz, baro, staidzina un glābj paņemot vai ārstējot vai no nāves, noņemu cepuri.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *