Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ķēķis Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ķēķis
 trauku mazg.mašīna
Autors: marfa
Datums:   27.04.2018 08:18

Labrīt. Kam ir trauku mazg.mašīna, kādas opcijas būtu jāņem vērā to iegādājoties - ūdens patēriņš, protams, jo vairāk +++, jo labāk, bet kas vēl? grozu sistēma? ECO?

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: ses
Datums:   28.04.2018 10:00

Uzdevi ļoti sarežģītu jautājumu, jo katrai saimniecei un ģimenei ir atšķirīgi trauku lietošanas ieradumi un patikšana attiecībā uz trauku izkārtojumu traucenē. Bet tā kā šobrīd meklēju savu trešo trauceni, varu mēģināt padalīties :)

Man ir svarīgi, lai pirmajā stāvā es varētu nolaist/nolocit tos šķīvju vertikālas ievietošanas rāmjus, jo mūsmājās parasti pietiek ar to rindiņu šķīvjiem, kas blakus galda piederumu grozam. Kādi 10-12 šķīvji. Pārējā dziļumā parasti tad uz nolaistām konstrukcijām lieku 2 lielākus traukus - katliņi, stikla/keramikas cepamoannas, salātu bļodas.

Augšējā plaukta man, savukārt, vajag netraucētu vietu vismaz 8-10 krūzītēm, jo tas mēs sasmērējms ļoti daudz. Un vēl tir vajag vietu paris mazajam bļodām (lielās un netīrākas, atceramies, ir jau saliktas lejā), glāzēm u.c. niekiem, piemēram, lieku tur pa vidu visam zupas kausu, putu karoti u.tml. Piederumus, kuri ir par lielu un oar garu galda piederumu kastei.

Jaunākas tendences, nesen noskatīju, ir trešais plaukts augšā guļus saliktiem galda piederumiem. Nezinu, nepārliecina mani šāds risinājums, jo negribu īsti, lai galda piederumu ūdens pa taisno nonāk uz glāzēm, krūzēm.

Augšā arī sākuši likt šķīvju vertikālais organizatorus. Nu, nez, ja vien neuzturi kafejnīcu un tamdēļ Tava māja bitu pilns ar kafijkrūžu apakštasitem, šāda konstrukcija nav nepieciešama un ir pat traucējoša.

Ūdens patēriņš visam būs līdzīgs, bet jāņem tādas, kurām ir vismaz A, bet vislabāk ar plusiem gan mazgāšanas, gan žāvēšanas režīmiem. Nevajag ņemt B vai C nevienā no režīmiem.

Atceries, ka stikla trauki jāmazgā stikla režīmā 45*C, jo citādi caurspīdīgākus stikls pēc 20-40 cikliem kļūs nesmuki matēts. Plāna stikla smukās vispār nevar mazgāt traucenē, jo tās tur plīsīs.

Kādreiz es noteikti būtu teikusi, ka Traucenes vajag īso režīmu, kas 30 minūtēs Vīnē pārāk netīrus traukus (glāzes, kafijkrūzes, uzkodu šķīvji viesībās) veikli nomazgā. Bet, jāteic, šo režīmu nekad tā arī neesmu īsti izmantojusi, jo parastas ģimenes trauki nav tik tīri, lai tos nomazgātu šādā režīmā, savukārt, pat 6 glāžu, 6 viegli iesmērēt uzkodu šķīvju un 6 kafijas taisīšu dēļ nav vērts atsevišķi darbināt trauceni. Sagaidīšu viesībās pārējos traukus, bet tie vairs nebūs tik tīri, lai tos nomazgātu ātrajā režīmā. Tas tā, manuprāt.

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: ses
Datums:   28.04.2018 15:56

Ar visu pārlasīšanu teksts publicēts ar drausmīgam kļūdām. Lūdzu atvainot, jo rakstu no telefona ar gramatikāni, kurš, man nemanot, mēdz samainīt tekstu līdz nepazīšanai. Turklāt, nav pietiekami pārskatāmi, lai pārlasītu pilnīgi visu;(

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: marfa
Datums:   28.04.2018 22:45

paldies par to pašu! Jaukas brīvdienas!

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: Piafa
Datums:   01.05.2018 21:59

Tikko pirkām. Vīrs veica izvēli: cena normāla, internetā atsauksmes labas, 13 komplekti, nožāvē pilnībā, var noņemt virsu, lai paliktu zem virtuves iekārtas virsmas, ja vajag. Nopirkām šo: https://http://www.euronics.lv/t/99995/sadzives-tehnika/trauku-mazgajama-masina-electrolux-13-komplektiem/esf5535low 2 mēn laikā viss ir forši.

Tabletes liekam Tri-Bio. Pēc Finish kaut kādi netīrumi paliek.

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: marfa
Datums:   04.05.2018 14:29

Piafa, paldies, tieši iebūvējama interesē. Paskatīšos.

 Re: trauku mazg.mašīna
Autors: Draiskulis
Datums:   19.05.2018 12:20

Tikai slinkām meitenēm ir trauku mazgājamās mašīnas!!!

 Draiskulis
Autors: marfa
Datums:   22.05.2018 20:12

Nemuldi, lai būtu ideāla kārtība ir vajadzīga trauķene. Ja pašam tāda būtu, tad zinātu kas ir un kā. Pēc teksta izklausās, ka pats tu traukus nemazgā.

 Re: Draiskulis
Autors: Latgalis
Datums:   26.07.2018 07:56

Vai tad ar veļas mazgājamo mašīnu nepietiek. 18 režīmi, izvēlies, ko sirds kāro?

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *